-, Zapowiedzi PS Vita-Farming Simulator 18 również na PS VITA!

Farming Simulator 18 również na PS VITA!

Dzień dobry Playowicze!

Po dość spektakularnym sukcesie Farming Simulator 16 na konsoli PS Vita przyszedł czas na kolejną odsłonę z numerem 18, której premierę zaplanowano w III kwartale 2017 roku. Czego możecie się spodziewać?

Niestety zeszłoroczna premiera Farming Simulator 17 na konsole PlayStation 4 ominęła szerokim łukiem posiadaczy przenośnej konsoli Sony. Tym razem studio Focus Home Interactive poszło po rozum do głowy i zapowiedziało nową wersję jednego z najlepszych symulatorów prowadzenia gospodarstwa rolniczego na konsole PS Vita. Zgodnie z informacją ze strony producenta Farming Simulator 18 odda w Wasze ręce 50 autentycznych pojazdów i maszyn rolniczych, aż 30 różnych producentów, takich marek jak” Challenger, Fendt, Massey Ferguson i Valtra. Oczywiście poza uprawą ziemi na graczy czekają wyzwania w postaci hodowli bydła, w tym krów, owiec i świń oraz kształtowania sytuacji ekonomicznej w postaci obrotu towarem. Nowa edycja Farming Simulator umożliwi dostęp do kilkuset modyfikacji pojazdów i map, dzięki czemu nowo stworzony pojazd czy mapa może z powodzeniem trafić w ręce innego gracza. Niestety na obecną chwilę nie podano ceny!

Źródło: http://www.focus-home.com

Autor: | 2017-01-16T14:48:57+00:00 16 stycznia 2017 08:58|Kategorie: Gry PS Vita/PS TV, Zapowiedzi PS Vita|Tagi: , |5 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Farming Simulator 18 również na PS VITA!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wizard_aDam
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10

Nareszcie coś na PS Vita. A już myślałem, że umarła. Dawać więcej gier!!!

Crazy_lady
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7

Wizard_aDam na Vitę jest wiele gier. Na pewno Vita nie umarła, więc źle myślałeś!

Crazy_lady
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7

Normalnie mega! Grałam w 16 i jestem wielką fanką. Mam nadzieję, że doczekam się czegoś nowego!

Ba-Baracus
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4

Super informacja. Ważne, aby nie zrezygnowali z danego słowa. Na pewno kupię na PS VITA, chyba, że będzie kosztowała powyżej 200 złotych!

Komandos
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5

A już myślałem, że wyrzucę Vitę do kosza. No proszę nie jest tak źle. Kiedy premiera, ktoś coś?