-, Dodatki do gier PS 4 Pro, Gry PS 4, Video-Finałowy dodatek “Koniec rozlewu krwi” do Nioh zadebiutuje jutro w PS Store!

Finałowy dodatek “Koniec rozlewu krwi” do Nioh zadebiutuje jutro w PS Store!

To już koniec podróży Williama i ostatnia faza epoki Sengoku. Ostatni dodatek Koniec rozlewu krwi (Bloodshed’s End) trafi jutro do sklepu PlayStion Store. 

Pierwszy z dodatków Smok Północy do gry Nioh zadebiutował 2 maja 2017 roku! Na kolejny Niepokorny honor przyszło Wam czekać prawie 2 miesiące (25 lipca 2017 roku). Po kolejnych 2 miesiącach twórcy ze studia Koei Tecmo zapraszają do zimowej kampanii, kończącej krwawy okres Sengoku. W ostatnim dodatku Koniec rozlewu krwi (Bloodshed’s End), będącym jednocześnie końcem podróży Williama gracze po raz kolejny zmierzą się z oblężeniem zamku w Osace. Ostatnie wydarzenia w dodatku Niepokorny honor praktycznie pozbawiły murów obronnych zamek w Osace. 

Mimo negocjacji pokojowych między Toyotomi i Tokugawa sytuacja pozostała dość napięta, co doprowadziło do powstania i wybuchu drugiej wojny, zaledwie kilka miesięcy po zimowej kampanii. Tym razem William będzie musiał się zmierzyć z bardziej wymagającymi wojownikami i stanąć do ostatecznej bitwy. Premiera dodatku Koniec rozlewu krwi (Bloodshed’s End) obędzie się jutro, czyli 26 września 2017 roku. Wszystkie dodatki dostępne są w ramach przepustki sezonowej, którą możecie kupić za 104 PLN (więcej informacji znajdziecie tutaj). Gracze, którzy nie skorzystali z tej ciekawej opcji mogą kupić każdy dodatek osobno w cenie 42 PLN. 

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Autor: | 2017-09-25T15:28:59+00:00 25 września 2017 10:46|Kategorie: Dodatki do gier PS 4, Dodatki do gier PS 4 Pro, Gry PS 4, Video|Tagi: , , , |2 komentarze

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Finałowy dodatek “Koniec rozlewu krwi” do Nioh zadebiutuje jutro w PS Store!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Prince-Lubo
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7
Ocena :
     

Już mam na dysku. Nie mogłem się doczekać tego dlc! Jedna z najlepszych gier na PS 4.

Nathan_Drake
Użytkownik
ADEPT
Poziom 6
Ocena :
     

Gram i polecam. To najlepszy dodatek do NIOH.