-, Video, Zapowiedzi PS4-“Get Even” na konsolę PS4 z oficjalną datą premiery!

“Get Even” na konsolę PS4 z oficjalną datą premiery!

Nowe dzieło polskiego studia The Farm 51 ukryte pod nazwą “Get Even” otrzymało oficjalną datę premiery na konsolę PlayStation 4. Już pod koniec maja 2017 roku będzicie mieli okazję poznać surrealistyczną produkcję polskiego studia!

Stało się! Po kilku miesiącach od naszej ostatniej informacji o grze Get Even (artykuł znajdziecie tutaj) otrzymaliśmy oficjalną datę premiery wyznaczona na 26 maja 2017 roku. W kolejnym materiale video opublikowanym na oficjalnej stronie wydawcy BANDAI NAMCO Entertainment Europe przedstawiono bliżej postać głównego bohatera o imieniu Cole Black, który budzi się murach obiektu przypominającego opuszczony zakład psychiatryczny. Nic nie pamięta i nie wie, co tutaj robi? Jedyne co słyszy to głos młodej kobiety, która prosi go o pomoc w uwolnieniu z strasznej pułapki.

Źródło: Bandai Namco Entertainment Europe (Youtube)

Get Even to projekt stawiający wiele pytań związanych z rozumieniem otaczającej rzeczywistości. Tak naprawdę gracz zostaje wciągnięty w zawiłą zagadkę i nie potrafi odróżnić jawy od snu! Historia jest podróżą do wnętrza umysłu i myśli głównego bohatera, na końcu której spróbuje odpowiedzieć na następujące pytania – co robi w tym miejscu i kim jest dziewczyna, której starał się pomóc? Jedyne czego powinien być pewny to fakt, że nie może nikomu ufać. W tej historii jest sam i sam musi sobie poradzić!

Dzięki użyciu innowacyjnych rozwiązań z zakresu akustyki 3D i wsparciu nowoczesnej technologii Auro-3D (stworzonej przez Auro Technologies), gra zaoferuje niespotykaną w branży gier możliwość wejścia w świat dotąd niepojęty dla ludzkiego umysłu.

Autor: | 2017-02-08T17:31:41+00:00 8 lutego 2017 16:49|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , |3 komentarze

O authorze:

Jac00bsky
Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "“Get Even” na konsolę PS4 z oficjalną datą premiery!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Player
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5

Ale zaj****a gra. Nie wiedziałem nawet o jej istnieniu. To jest mój klimat! Biorę bez zastanawiania się!

Jasmina_o
Użytkownik
ADEPT
Poziom 6

Widziałam pierwszy zwiastun w zeszłym roku. Lubię takie klimaty!

Ba-Baracus
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4

Mamy podobny gust jasmina_o:) Szczerze to też czekam na tą gierkę. Widać, że będzie grubo!