-, Video, Zapowiedzi PS4-“Get Even” polskiego studia The Farm 51 już wiosną 2017 roku!

“Get Even” polskiego studia The Farm 51 już wiosną 2017 roku!

Nowe dzieło polskiego studia The Farm 51 ukryte pod nazwą “Get Even” otrzymało nie tylko pierwszy oficjalny zwiastun, ale również przybliżoną datę premiery. Surrealistyczna i niekonwencjonalna produkcja polskiego studia w kooperacji z Bandai Namco rzuca Wam wyzwanie rzeczywistości, w której budzi się głowny bohater Cole Black! Jedyne co pamięta, to próba uwolnienia młodej dziewczyny, posiadającej ładunek wybuchowy (trochę przypomina film Piła)! Jesteście ciekawi co będzie dalej? Jeżeli tak, to obejrzycie nowy materiał video z gry “Get Even“!

Źródło: Bandai Namco Entertainment America (Youtube)

Get Even to projekt stawiający wiele pytań związanych z rozumieniem otaczającej rzeczywistości. Tak naprawdę gracz zostaje wciągnięty w zawiłą zagadkę i nie potrafi odróżnić jawy od snu! Historia jest podróżą do wnętrza umysłu i myśli głównego bohatera, na końcu której spróbuje odpowiedzieć na następujące pytania – co robi w tym miejscu i kim jest dziewczyna, której starał się pomóc? Dzięki użyciu innowacyjnych rozwiązań z zakresu akustyki 3D i wsparciu nowoczesnej technologii Auro-3D (stworzonej przez Auro Technologies), gra zaoferuje niespotykaną w branży gier możliwość wejścia w świat dotąd niepojęty dla ludzkiego umysłu. 

Jak mówi Wojciech Pazdur (Development Director w The Farm 51)…”GET EVEN to największy projekt naszego studia, który oferuje nie tylko głęboką i rozbudowaną historię, ale również korzysta z najbardziej zaawansowanej technologii jakiej kiedykolwiek używaliśmy. Dzięki wsparciu BANDAI NAMCO Entertainment Europe udało nam się sprawić, że produkcja zyskała w każdym aspekcie. Jesteśmy dumni, że nadszedł czas kiedy na targach Gamescom możemy wreszcie zaprezentować nowe oblicze gry. Liczymy, że zarówno gracze jak i media już w najbliższym czasie będą mogli zadać sobie pytanie, o to, co jest rzeczywiste”… Czekamy na więcej materiałów z nowej produkcji studia The Farm 51 i mamy nadzieję, że wiosenna premiera “Get Even” na konsolę PlayStation 4 wbije nas w fotel!

Źródło: http://www.thefarm51.com/rzuc-wyzwanie-rzeczywistosci-grze-get-even-premiera-wiosna-2017/

Autor: | 2016-10-17T17:26:39+00:00 19 sierpnia 2016 17:27|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o