-, Video, Zapowiedzi PS4-Gra MMO akcji Skyforge oficjalnie pojawi się 11 kwietnia na PS4!

Gra MMO akcji Skyforge oficjalnie pojawi się 11 kwietnia na PS4!

Darmowa gra MMORPG Skyforge otrzymała oficjalną datę premiery, którą wyznaczono na 11 kwietnia 2017 roku! Tym razem gracze trafią w sam środek konfliktu między populacją planety Aelion a najeźdźcami z zewnątrz!

Wspaniały świat ukryty pod nazwą Aelion, pełny magii i nowoczesnej technologii zostanie najechany przez potężne wojska wrogiej cywilizacji, której jedynym celem jest niszczenie wszystkiego co żyje! Głównym zadaniem w Skyforge jest walka z wrogimi jednostkami, przy pomocy nieśmiertelnego bohatera, którym przyjdzie Wam walczyć o ocalenie ukochanej planety. Prawda jest taka, że najeźdźcy z innych światów wielokrotnie próbowali zdziesiątkować i zniewolić populację Aelionu! Po niezliczonych inwazjach pozostały ślady dziwnych obcych cywilizacji oraz magii, która na zawsze zmieniła oblicze planety. 

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Prowadzeni przez swojego najwyższego boga-obrońcę Aeli wojownicy nauczyli się wykorzystywać nowoczesną technologię i magię przeciwko najeźdźcom. Otrzymali też niezwykły dar, jakim jest esencja życia, która daje niezwykłą moc i niewyobrażalną silę. Wyposażony w potężną broń i tajemnicze zaklęcia staniecie do walki o swoją planetę. 

Najważniejsze cechy Skyforge na PS4:

  • Odeprzyj najeźdźców

Potwory z głębi oceanów, żniwiarze z dołów ognia i maszyny bez życia z najzimniejszych pustkowi zagrażają egzystencji Aelionu i jego mieszkańcom. Zwalcz najeźdźców i odbierz nagrody.

  • Ulepszona walka na PS4

Walcz z najeźdźcami z innych światów przy pomocy serii niszczących ataków oraz unikaj ich śmiercionośnych ciosów. Ucz się nowych umiejętności oraz uwolnij furię swojej boskiej formy, gdy już osiągniesz boskość. Zbieraj ekwipunek, fragmenty zbroi lub części przeciwników i zamień je w niebezpieczną broń.

  • 14 klas do odblokowania z możliwością natychmiastowego przełączania się pomiędzy nimi

Rozpocznij swoją przygodę jako zwykły śmiertelnik i wybieraj pomiędzy czternastoma klasami do odblokowania, które można zmieniać w dowolnym momencie. Zostań Nekromantą (Necromancer) lub Gunnerem z ogromnym działem plazmowym. Wybór należy do Ciebie. Aktywuj boską formę odblokowując specjalne umiejętności i osiągnij status boga, siejąc postrach w szeregach przeciwników.

  •  Uniwersum dodatkowej zawartości

Skyforge zawiera dziesiątki godzin rozrywki w trybie kampanii oraz nieograniczone godziny, które można spędzić w różnych trybach PVE i PVP w ponad 100 różnych lokacjach zarówno w grupie jak i pojedynczo. Nawet najbardziej oddani gracze znajdą tutaj masę interesującej zawartości. Skyforge ma coś do zaoferowania dla każdego gracza MMO.

  • Dar nieśmiertelności 

Wszyscy, którzy już teraz zarejestrują się do gry otrzymają za darmo Immortal Pack w dniu premiery tytułu. Immortal Pack zawiera Cyber Costume, Halo i Glowing Eyes, które dostępne są ekskluzywnie dla tego pakietu, ponadto gracze PS+, którzy pierwszy raz zalogują się do gry otrzymają pełen zestaw dodatkowych nagród w tym Wings of Vows – przedmiot kosmetyczny, który sprawi, że będą wyróżniać się w tłumie, jako jedni z pierwszych nieśmiertelnych. Aby otrzymać Immortal Pack należy podążyć za linkiem na oficjalnej stronie Skyforge i zarejestrować się przy użyciu konta PSN. Przedmioty zostaną odblokowane w dniu oficjalnej premiery gry, wiosną 2017.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry, czyli tutaj!

Autor: | 2017-03-23T17:32:53+00:00 23 marca 2017 16:23|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |3 komentarze

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Gra MMO akcji Skyforge oficjalnie pojawi się 11 kwietnia na PS4!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Depsus-Andrew
Użytkownik
ADEPT
Poziom 3
Ocena :
     

Już nie mogę się doczekać. Czytałem o Skyforge u Was w lutym! Jak zapewnić sobie wcześniejszy dostęp?

Wizard_aDam
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10
Ocena :
     

Robi wrażenie. Zobaczymy w dniu premiery co jest warte Skyforge!

Player
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5
Ocena :
     

Już od dłuższego czasu poluje na Skyforge. Fajnie, że będzie wcześniejszy dostęp. Jestem tylko ciekawy za ile?