-, Testy BETA, Video-Gran Turismo Sport z oficjalną datą premiery!

Gran Turismo Sport z oficjalną datą premiery!

Miesiące wyczekiwania i data premiery GT Sport stała się faktem. W jeden z najlepszych symulatorów wyścigów zagramy w październiku!

Gran Turismo Sport to jeden z najlepszych symulatorów wyścigów na konsolę PlayStation 4/Pro. Wielokrotne przekładanie daty premiery, którą zapowiadano już w 2016 roku spowodowało, że gracze po prostu stracili nadzieję na wydanie finalnej wersji. Jednak studio Polyphony Digital oficjalnie potwierdziło datę premiery wyznaczoną na 18 października 2017 roku. Co zaoferuje GT Sport? Przede wszystkim nową wizję wyścigów opartą na umiejętnościach kierowcy, którego jazda od samego początku będzie dokładnie analizowana. Pozwoli to na stworzenie profilu i pogrupowanie najlepszych kierowców.

Do tego nowe koncepcyjne auta, zjawiskową oprawę graficzną (4K/60kl/s dla PS4 Pro) oraz możliwość rywalizacji o prestiżowe tytuły i puchary, dzięki współpracy z FIA. Posiadacze PlayStation VR będa mogli w pełni wykorzystać nową technologię Sony i poczuć się, jakby byli wewnątrz innowacyjnych samochodów. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry czyli tutaj! Gotowi na wyścigi tak realne, jak nigdy przedtem?

Autor: | 2017-08-01T11:48:11+00:00 13 lipca 2017 15:47|Kategorie: Gry PS 4, Testy BETA, Video|Tagi: , , , |2 komentarze

O authorze:

Herkules
Masz pytanie związane z PlayStation, zapytaj!

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Gran Turismo Sport z oficjalną datą premiery!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
SamurajJack
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7
Ocena :
     

Super, już nie mogę się doczekać. Brałem udział w testach beta i byłem pod wrażeniem!

Prince-Lubo
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7
Ocena :
     

Fajnie, chociaż już traciłem nadzieję na premierę GT Sport w tym roku. Zobaczymy co jest warta!