-, Gry PS VR-Gran Turismo Sport wymaga stałego dostępu do PSN!

Gran Turismo Sport wymaga stałego dostępu do PSN!

Do premiery Gran Turismo Sport pozostał niespełna miesiąc i wielu graczy przestępuje z nogi na nogę w oczekiwaniu na premierę. Niestety w dniu premiery producent zapowiada wielką łatkę, poprawiającą wiele elementów rozgrywki. Jak się okazuje bez dostępu do sieci nie będziecie mogli korzystać z wielu funkcji!

Prawdę mówiąc przyzwyczailiśmy się już do ogromnych łatek w dniu premiery gry na PlayStation 4. Praktycznie każda nowa gra od razu otrzymuje patcha, niejednokrotnie zmieniającego podstawowe elementy. Tak samo będzie w przypadku premiery Gran Turismo Sport, którą zapowiedziano na 17 października 2017 roku. Twórcy Polyphony Digital szykują dość spora łatkę, która może ważyć nawet 20 GB. Biorąc pod uwagę ostatnie patche wersji beta (od 1.05 do 1.08), gdzie łatka z 10 GB urosła aż do przeszło 18 GB można powiedzieć, że zmiany, jakie szykuje producent będą naprawdę ogromne.

Źródło: PlayStation Polska Extra (Youtube)

Zmianom ulegnie przede wszystkim fizyka gry, force feedback, wyświetlanie ocen fairplay, menu, obsługa kamery oraz połączenie z siecią, które wymusi stały dostęp do PlayStation Network. Prawda jest taka, że bez stałego dostępu do internetu nie będziecie mogli korzystać z wielu funkcji gry, nie mówiąc o udostępnianiu statystyk. Tak więc pamiętajcie, aby przed premierą sprawdzić swoje łącze!

Autor: | 2017-09-19T17:05:42+00:00 18 września 2017 14:43|Kategorie: Gry PS 4, Gry PS VR|Tagi: , |1 komentarz

O authorze:

Herkules
Masz pytanie związane z PlayStation, zapytaj!

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Gran Turismo Sport wymaga stałego dostępu do PSN!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Wizard_aDam
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10
Ocena :
     

To normalne. Teraz to nawet lodówka musi mieć podłączenie do sieci, ha ha ha!