-, Video, Zapowiedzi PS4-Gravity Rush 2 na PS4 z oficjalną datą premiery!

Gravity Rush 2 na PS4 z oficjalną datą premiery!

Gravity Rush 2 na konsolę PlayStation 4 zadebiutuje 30 listopada 2016 roku. Długo wyczekiwana kontynuacja przygód Kat, która w walce z wrogiem wykorzystuje unikalne zdolności manipulacji grawitacją tym razem stanie do walki z bardzo wymagającym przeciwnikiem. Nowy przeciwnik noszący imię Anioł charakteryzuje się agresywnym stylem walki, który wykorzystuje zdolność krystalizacji, dzięki której nie tylko potrafi szybko wyeliminować przeciwnika, ale również szybko zregenerować swoje zdrowie. 

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Prawdę mówiąc główna bohaterka będzie musiała zmodyfikować swój system walki dostosowując swoje umiejętności do zbliżającego się zagrożenia. Czy Kat uda się uratować miasto? Na to pytanie będziecie mogli odpowiedzieć pod koniec listopada! 

Dla osób, które złożą zamówienie przedpremierowe w sklepie PS Store (w cenie 249 PLN) będzie czekała niespodzianka w postaci dodatkowego stroju dla Kat, specjalny temat z motywem z gry oraz jeden z 9 dostępnych soundtrack-ów. 

Autor: | 2016-10-17T17:26:50+00:00 20 lipca 2016 10:17|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o