-, Premiery PS 4, Premiery PS 4 Pro, Video-Hellblade: Senua’s Sacrifice premierowo w PlayStation Store!

Hellblade: Senua’s Sacrifice premierowo w PlayStation Store!

Nastał wielki dzień dla studia Ninja Theory i ich nowej produkcji! Po wielu miesiącach wyczekiwania Hellblade: Senua’s Sacrifice wreszcie zadebiutowało na konsolę PlayStation 4!

Długo wyczekiwana premiera Hellblade: Senua’s Sacrifice na konsole PlayStation 4 stała się faktem. Jak można było zauważyć z wielu dostępnych dzienników deweloperskich praca na postacią celtyckiej wojowniczki nie należała do łatwych a opowiedziana historia musiała znaleźć odzwierciedlenie w wielu zapiskach z historii. Niebezpieczna podróż, w jaką udaje się Senua celem wyzwolenia duszy zmarłego ukochanego jest pełna mrocznych lokacji, wojowników, bóstw i bestii, które stają na jej drodze do celu. 

Źródło: Ninja Theory (Youtube)

W ostatnim dzienniku deweloperów przedstawiono niezwykły trud twórców, jaki włożyli w stworzenie historii, która w dużej mierze opiera się na osobistych odczuciach, szaleństwie czy urojeniach wojowniczki. Mamy nadzieję, że ten ostatni materiał video przekona Was do zakupu gry Hellblade: Senua’s Sacrifice, która czeka na Was w sklepie PlayStation Store w cenie 125 PLN.  Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Autor: | 2017-08-08T15:47:15+00:00 8 sierpnia 2017 09:22|Kategorie: Gry PS 4, Premiery PS 4, Premiery PS 4 Pro, Video|Tagi: , , , , |1 komentarz

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

1 Komentarz do "Hellblade: Senua’s Sacrifice premierowo w PlayStation Store!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kakashi
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4
Ocena :
     

Właśnie gram i powiem wam, że gra jest zaku****a. Super klimat, ekstra walka i do tego ten mrok i muzyka. Dla mnie rewelacja! Jak chcecie to mogę Wam napisać recenzje. Dobre, co!