-, Video, Zapowiedzi PS4-Jurassic World: Evolution – zbuduj swój własny Park Jurajski!

Jurassic World: Evolution – zbuduj swój własny Park Jurajski!

Pamiętacie film Jurassic World, w którym magnat i potentat zbudował swój własny Park Jurajski? W tamtym czasie każdy widz marzył o takiej możliwości! Dzięki studiu Frontier Developments zbudowanie własnego Parku Jurajskiego jest jak najbardziej możliwe. 

Co prawda o grze Jurassic World: Evolution na PlayStation 4 nie za wiele wiadomo, ale nowy zwiastun video jednoznacznie tłumaczy zamiar twórców ze studia Frontier Developments. Zbuduj i zarządzaj własnym Parkiem Jurajskim! Budowle, ogrodzenia, nowe wybiegi dla dinozaurów i masa atrakcji dla potencjalnych klientów. Nasuwa się pytanie, czy tylko na to mogą liczyć gracze w nowej odsłonie Jurassic World: Evolution

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Prawdopodobnym zamiarem twórców jest oddanie w ręce graczy strategicznej gry, w której najważniejszym elementem poza atrakcją w postaci dinozaurów jest system planowania i zarządzania najlepiej zapowiadającym się parkiem rozrywki na świecie. Oczywiście nie zabraknie możliwości tworzenia czy odtwarzania genetycznie różnych gatunków dinozaurów w specjalnie przygotowanych laboratoriach. Prawda jest taka, że im większy, groźniejszy i inteligentniejszy gad tym większy popyt na atrakcje parku. 

Oczywiście to tylko szczątkowe informacje o nowej produkcji studia z Cambridge, które wstępnie premierę Jurassic World: Evolution wyznaczyło pod koniec II kwartału 2018 roku. Na obecną chwilę pozostaje zaprosić Was do obejrzenia materiału video. 

Autor: | 2017-08-24T16:28:42+00:00 21 sierpnia 2017 12:24|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , |2 komentarze

O authorze:

Herkules
Masz pytanie związane z PlayStation, zapytaj!

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Jurassic World: Evolution – zbuduj swój własny Park Jurajski!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Iceman
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4
Ocena :
     

Świetny pomysł, chociaż nic nie pobije wersji Lego. Lubię strategie a więc się skuszę, jak tylko się pojawi.

Tom_parkow
Użytkownik
ADEPT
Poziom 8
Ocena :
     

Strategia w klimatach Parku Jurajskiego. Nie no klasyka. Jak jeszcze będzie można tworzyć własne dinozaury to będzie git!