-, Dodatki do gier PS 4, Eventy, Gry PS 4, Premiery PS 4, Zapowiedzi PS4-Kilka ciekawostek z nadchodzących aktualizacji Battlefield 1!

Kilka ciekawostek z nadchodzących aktualizacji Battlefield 1!

Dzień dobry Playowicze!

Na oficjalnej stronie Battlefield 1 pojawiły się najnowsze plany co do “Jedynki”. Sprawdźcie co nowego pojawi się wraz z aktualizacjami!

Za produkcję Battlefield 1 odpowiada studio DICE i choć od premiery gry nie minęło dużo czasu, to twórcy już planują nowe “rzeczy”. Czyli mimo iż mamy listopad, to nie znaczy że do końca roku będzie spokojnie…na pewno nie z Battlefield 1!

Battlefield 1 na konsolę PS4 cieszy się ogromnym zainteresowaniem, świadczą o tym między innymi słupki sprzedaży. Nikt z Was nie ma wątpliwości, że “Battlefield” to już kultowy tytuł. Idzie za tym presja, której nie uległo szwedzkie studio DICE.

Wśród nowości między innymi zapowiedź uruchomienia serwerów “hardcore”, czyli coś dla doświadczonych graczy! Jak już jesteśmy przy temacie serwerów, to DICE zapowiada aktualizację, po której pojawi się możliwość wynajem prywatnych serwerów oraz zostanie wyrównany ogólny balans serwerów.

 “Suez” – modyfikacja mapy.

Jak możemy przeczytać w artykule na stronie Battlefield 1: “W oparciu o wasze komentarze rozpoczęliśmy prace nad modyfikacją mapy „Suez” dla trybu Podbój, aby rozgrywka na niej była bardziej zbalansowana, a rozmiar pola walki lepiej dopasowany.(…)” Ponadto będzie pięć flag, a nie jak dotychczas 3. Obszar przejmowania dwóch punktów kontrolnych będzie mniejszy, co ma na calu nadanie rozgrywce większej dynamiki. Dodatkowo w bazach zespołów pojawią się pojazdy pancerne ( po jednym dla każdego z zespołów ).

Źródło: eapolska (Youtube)

“Battlefest”? Co to jest?

Jest to “święto” serii Battlefield, które potrwa tydzień. Rozpocznie się 16 listopada. A w czasie trwania fety będą na Was czekać atrakcje, takie jak: transmisje na żywo, unikatowe pakiety bojowe, nagrody za logowanie i misje dla większej ilości graczy! Oraz coś specjalnego, “Mgła wojny”!

“Mgła wojny” – czyli gry specjalne!

Podczas rozgrywki w tym trybie, opartej na Zespołowym DM będziecie mieli możliwość gry…we mgle. Bez minimapy i bez imion żołnierzy wyświetlanych tuż nad nimi. “Mgły wojny” szukajcie od 16 listopada, w menu “Gra online”!

„Upadek Kolosa” – dodatkowa mapa!

Na nową mapę “Upadek Kolosa” będziecie musieli zaczekać do grudnia, będzie ona darmową aktualizacją.  Walki będą toczyć się w ramach bitwy nad rzeką Selle ( 1918 ). Wrak sterowca – kolosa. “Upadek Kolosa” to otwarte tereny, węzeł kolejowy – o który będą toczyły się walki. Na linii Cateu – Wassigna spodziewajcie się opancerzonego pociągu!

To czego się dowiedzieliśmy, a to nie wszystko! Nie możemy się doczekać, aż pojawią się nowości! Obserwujcie Nas na Facebooku i sprawdzajcie stronę PlayStation4you.com, aby być na bieżąco z nowościami ze świata PlayStation!

Autor: | 2016-11-07T13:39:36+00:00 7 listopada 2016 09:16|Kategorie: Aktualizacje gier PS4, Dodatki do gier PS 4, Eventy, Gry PS 4, Premiery PS 4, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Jac00bsky
Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o