-, Video, Zapowiedzi PS4-Klimatyczna apokalipsa Zombie w postaci “Deadlight: Director’s Cut” trafi na PS4

Klimatyczna apokalipsa Zombie w postaci “Deadlight: Director’s Cut” trafi na PS4

Gra “Deadlight: Director’s Cut” to zdecydowany hit współczesnych gier typu Arcade nominowany do nagrody BAFTA, który 21 czerwca 2016 roku trafi na konsolę PlayStation 4. Post-apokaliptyczna wizja miasta Seattle w 1986 roku, w którym dezinformacja i chaos jest przyczyną rozprzestrzeniania się rzeszy Zombie. Główny bohater o imieniu Randall Wayne wyrusza w pełną niebezpieczeństw podróż, której celem jest odszukanie żony i córki. Nasuwa się pytanie czy w świecie opanowanym przez krwiożercze bestie, braku empatii i jakiejkolwiek chęci współpracy będzie w stanie odnaleźć swoją rodzinę? Prawda jest taka, że to zależy wyłącznie od Was. Jedyne co się liczy to chłodna kalkulacja, spryt i opanowanie. Dacie radę?

W nowej odsłonie “Deadlight: Director’s Cut” otrzymacie poprawioną oprawę graficzną w rozdzielczości 1080p wraz z nowymi animacjami, ulepszonym sterowaniem i nowym trybem gry „Survival Arena” (nowy systemem rankingowy) a także poziomem trudności „Nightmare”. Gra będzie dostępna w wersji cyfrowej w sklepie PlayStation Store oraz w wersji pudełkowej, w której znajdziecie artbook oraz dzienniki twórców. Sugerowana cena na konsole PlayStation 4 to 99,90 PLN. 

Autor: | 2016-10-17T17:27:12+00:00 25 maja 2016 09:07|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o