-, Gry PS 4, Informacja ogólna, Video, Zapowiedzi PS4-Konferencja Ubisoft cz.1 – “For Honor” w całej okazałości!

Konferencja Ubisoft cz.1 – “For Honor” w całej okazałości!

Konferencja Ubisoft obok prezentacji PlayStation to zdecydowanie największe wydarzenie targów E3 2016. Z czystym sumieniem możemy powiedzieć, że zbliżające się premiery flagowych produktów studia będą wielkimi wydarzeniami w świecie PlayStation. Oczywiście nie mogło zabraknąć ekipy Playstation4you, która na bieżąco śledziła najciekawsze prezentacje studia Ubisoft.

Zaczynamy od gry “For Honor“, która wygląda rewelacyjnie! Nie chodzi nam tu tylko o oprawę graficzną, ale o grywalność! Odpowiednia taktyka, wybór frakcji, wielkie pola bitewne i umiejętności bohaterów to zdecydowany plus dosyć brutalnej gry akcji z gatunku TPP. W prawie 14 minutowym materiale znajdziecie odpowiedź na nurtujące Was pytanie – czy warto zainteresować się grą “For Honor“? My możemy odpowiedzieć – TAK, warto. Uwierzcie nam, widzieliśmy prezentację na żywo. To co oferuje gra “For Honor” nie można porównać z żadną grą tego typu, nawet z Chivalry. Zresztą zobaczcie sami! 

Źródło: Ubisoft (Youtube)

Premiera gry For Honor na konsolę PlayStation 4 odbędzie się 14.02.2017

Autor: | 2016-10-17T17:27:03+00:00 17 czerwca 2016 11:21|Kategorie: Eventy, Gry PS 4, Informacja ogólna, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o