-, Video, Zapowiedzi PS4-Konkurencja nie śpi. Days Gone nadchodzi!

Konkurencja nie śpi. Days Gone nadchodzi!

Wstępne zarys gry “Days Gone” poznaliśmy kilka miesięcy temu na oficjalnej konferencji studia Bend. Oczywiście gra była jeszcze w powijakach a rozgrywka wyglądała dość słabo. Szczerze mówiąc nie wróżyliśmy tej produkcji przyszłości. Po obejrzeniu kilkuminutowego materiału video cieszymy się, że nie mieliśmy racji. “Days Gone” depcze po piętach “7 Days to Die” czy choćby dobrze znanej wszystkim graczom “The Last of Us“. 

Żródło: PlayStation EU (Youtube)

“Days Gone” jest  określana jako klasyczna gra akcji w elementami survival-horroru. Fabuła gry została osadzona w post-apokaliptycznej Ameryce Północnej dwa lata po wybuchu epidemii, która zmiotła z powierzchni prawie całą ludzkość. Część z ocalałych zamieniła się bezmyślne Zombie, a Ci którym udało się przetrwać rozpoczęła walkę o przetrwanie. Jednym z ocalałych jest członek gangu motocyklowego, który po stracie ukochanej próbuje odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Przemierza tereny Ameryki w poszukiwaniu broni i sprzętu a przede wszystkim jedzenia, których jak się domyślacie jest coraz mniej. Dzięki umiejętności tworzenia przedmiotów jest w stanie wykonać wielozadaniową broń niezwykle przydatną do walki z hordami nieumarłych. Tak naprawdę hordy Zombie to najtrudniejszy przeciwnik, który niejednokrotnie stanie na drodze protagonisty.

Wstępną premierę gry “Days Gone” na konsolę PlayStation 4 zaplanowano na końcówkę IV kwartału 2016 roku. Należy podkreślić, że otrzymała ona status “exclusive” i będzie dostępna wyłącznie na konsolę PS4. 

Autor: | 2016-10-17T17:27:03+00:00 16 czerwca 2016 09:11|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o