-, Premiery PS 4, Video-Kooperacyjna bijatyka “Super Dungeon Bros” z premierą w PS Store!

Kooperacyjna bijatyka “Super Dungeon Bros” z premierą w PS Store!

Niezależny wydawca gier Wired Productions ogłasza światową premierę rockandrollowej bijatyki Super Dungeon Bros na konsolę PlayStation 4 w wersji cyfrowej w sklepie PlayStation Store (w cenie 79 PLN, dostępna tutaj). W Super Dungeon Bros gracze wraz z kilkoma „ziomkami” stworzą zespół heavymetalowy i otrzymają misję od samych Bogów Rocka. Wyruszą w podróż po fantastycznej krainie Rökheim, zbiorą epickie łupy, przetrącą gnaty hordom nieumarłych i odkryją legendy dawno zapomnianych gwiazd rocka. Humorystyczna i pełna akcji rozgrywka może toczyć się zarówno w trybie on-, jak i offline. Kolegów z drużyny można rzucić na odległe wyskoki lub wprost na wyzwalacze pułapek, lub wypróbować taktyki bojowe w ofensywnym trybie „bro-op”. Legendarne narzędzia zniszczenia mogą być indywidualnie ulepszane, a gracze mogą odkrywać wspólne ataki przy użyciu różnorodnej broni, które rosną w siłę, kiedy stosuje je zespół graczy, jak np. Bronado. 

W grze dostępne są trzy wymagające i wyjątkowe obszary królestwa rocka Rökheim: kompleks podziemi Cryptheim, zbudowany na gejzerze piwa browar Chillheim oraz bujna dżungla Bogheim, pełna toksycznych roślin i zwierząt. Dzięki systemowi generowania podziemi gracze nigdy nie będą wymiatać dwa razy w tym samym lochu! Gracze mogą także rywalizować z innymi zespołami w codziennych i cotygodniowych wyzwaniach, aby wspiąć się na szczyty globalnych tablic wyników.

Źródło: WiredProductionsLtd (Youtube)

Gra Super Dungeon Bros została stworzona przez amerykańskie studio React Games, za jej wydanie odpowiada Wired Productions, a dystrybucją w wersji pudełkowej zajmuje się THQ Nordic.

Źródło: Informacja prasowa (Marchsreiter Communications GmbH)

Autor: | 2016-11-02T18:53:04+00:00 2 listopada 2016 16:22|Kategorie: Gry PS 4, Premiery PS 4, Video|Tagi: , , |0 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o