-, Video, Zapowiedzi PS4-Kratos powraca w nowej odsłonie “God of War” na konsolę PS4!

Kratos powraca w nowej odsłonie “God of War” na konsolę PS4!

Dzień dobry Playowicze,

Seria “God of War” zdobyła swoich zwolenników ponad 10 lat temu, kiedy pierwsza z odsłon została wydana na konsolę PlayStation 2. Twórcy serii (składającej się jak dotychczas z trzech części – I i II dostępna jest na konsolę PS VITA/ w III zagracie na konsoli PS4) studio Sony Computer Entertainment Santa Monica przedstawiło na targach E3 2016 niezwykle porywający gameplay z najnowszego dzieła “God of War/A New Beginning“, które trafi na konsolę PlayStation 4 w pierwszej połowie 2017.  

Źródło: PlayStation (Youtube)

Jak przystało na typowego slashera akcja gry nastawiona jest na niezwykle widowiskowy model walki połączony z ciekawą i wciągającą fabułą. Bohaterem odsłony jest oczywiście Kratos, który w poprzednich odsłonach dosłownie zmiótł z powierzchni wielu herosów i bogów niszcząc tym samym Olimp. Zmęczony wieloletnimi przygodami postanowił uciec daleko na północ i zacząć żyć, jak normalny śmiertelnik. Na miejscu poznaje niewiastę, która daje mu syna. Od tej chwili rozpoczyna żywot męża i ojca, przekazując swojemu potomkowi całą swoją wiedzę. 

Jego sielanka zostaje gwałtownie przerwana wydarzeniami, które ponownie zmuszają go do walki z całą masą bóstw, herosów i półbogów. Mechanika rozgrywki znacząco odbiega od poprzednich odsłon. Tym razem studio Sony Computer Entertainment Santa Monica postawiło na widok rozgrywki zza pleców bohatera oraz zmianę narracji. Fabuła gry “God of War/A New Beginning” będzie nieliniowa a cała historia otrzyma kilka różnych zakończeń. Dzięki wykorzystaniu mocy obliczeniowej konsoli PS4 studio zapowiada niespotykaną dotąd oprawę graficzną w rozdzielczości 1080p przy 60kl/s. Z nieoficjalnego źródła dowiedzieliśmy się, że nowa gra “God of War” będzie tworzona pod kątem konsoli PlayStation 4K/Neo, czyli tak naprwadę możemy się spodziewać rozdzielczości podniesionej do 4K. Ścieżka dźwiękowa gry zostanie przygotowana przez jednego z największych amerykańskich kompozytorów Bear McCreary, który stworzył muzykę do serialu The Walking Dead czy Outlander. Dobra wiadomość jest taka, że nowa odsłona “God of War” otrzyma profesjonalny polski dubbing. 

Autor: | 2016-10-17T17:27:03+00:00 20 czerwca 2016 09:19|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o