-, Video, Zapowiedzi PS4-“Let it Die” na PS4 dostało pierwszym gameplay!

“Let it Die” na PS4 dostało pierwszym gameplay!

Pamiętacie pierwszy zwiastun “Let it Die“, który szczerze mówiąc odbił się bez echa? Wielu krytyków uważało wtedy, że nowy twór studia Grasshopper Manufacture to pusta bijatyka bez wyrazu. Tym razem dostaliśmy nowy gameplay, który może zmusić do zmiany wielu krytycznych zdań. Co prawda mamy do czynienia z ponad minutową rozgrywką, ale prawdę mówiąc wygląda ona dosyć ciekawie. Szczególną uwagę przykuwa nietypowa oprawa graficzna utrzymana w świecie komiksu połączona z dużą brutalnością rodem z filmów Quentina Tarantino! 

Źródło: GungHo America (Youtube)

W grze “Let it Die” bierzecie udział w niezwykle brutalnych walkach z wykorzystaniem rozmaitych pałek, pistoletów, karabinów czy choćby maczet! Praktycznie cała rozgrywka oparta jest o wieloetapowych pojedynkach, w których gracze reprezentowani są przez swoje awatary. Co prawda na samym początku wasz arsenał równy jest 0, ale wraz z postępami zwiększycie swoje zasoby. Należy pamiętać, że gra “Let it Die” będzie udostępniona w trybie free-to-play z opcją mikropłatności umożliwiającą zakup pakietów wyposażenia (to dla tych niecierpliwych).

Premierę “Let it Die” na konsolę PS4 zapowiedziano pod koniec IV kwartału 2016 roku! Gra będzie dostępna wyłącznie w wersji cyfrowej (cena na obecną chwilę nie jest znana). Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie, którą znajdziecie tutaj!

Autor: | 2016-10-17T17:26:55+00:00 7 lipca 2016 15:11|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o