-, Video, Zapowiedzi PS VR-Listę gier PlayStation VR wzmocni “Tethered”

Listę gier PlayStation VR wzmocni “Tethered”

Dzień dobry Playowicze!

Do premiery PlayStation VR zostało dosłownie kilka miesięcy. Według Sony największym atutem nowego rozwiązania związanego stricte z wirtualną rzeczywistością będzie ogromna baza gier, która w dużym stopniu zachęci potencjalnych graczy do zakupu PS VR. Na oficjalnej stronie PlayStation zaprezentowano nowy projekt pod nazwą “Tethered”.

“Tethered” jest połączeniem gry logicznej z elementami strategii, w której wcielicie się w postać Strażnika strzegącego równowagi na tajemniczej wyspie. Dzień, jak to zwykły dzień nie obfituje w żadne interwencje, ale noc to zupełnie inna para kaloszy. Wyspę atakują różnego rodzaju potwory, których głównym celem jest opanowanie wyspy. Przyjęcie odpowiedniej taktyki obronnej to główne zadanie dla tytułowego Strażnika. Wymaga ona od gracza strategicznego myślenia i właściwego planowania działań.

Źródło: PlayStation (Youtube)

Oczywiście cała rozgrywka prowadzona jest w okularach Morpheus (PlayStation VR), więc emocje płynące z rozgrywki będę nieocenione. Premierę gry “Tethered” zapowiedziano na IV kwartał 2016 roku. Cena na dzień dzisiejszy nie jest znana. 

Autor: | 2016-10-17T17:27:07+00:00 8 czerwca 2016 08:45|Kategorie: Gry PS VR, Video, Zapowiedzi PS VR|Tagi: , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o