-, Gry PS Vita/PS TV, Gry PS VR, Video, Zapowiedzi PS Vita, Zapowiedzi PS VR, Zapowiedzi PS4-Logiczna gra “Dying: Reborn” trafi w styczniu 2017 na PS VR, PS4 i PS Vita!

Logiczna gra “Dying: Reborn” trafi w styczniu 2017 na PS VR, PS4 i PS Vita!

Wyobraźcie sobie, że budzicie się w ciemnym pomieszczeniu, w którym na wprost łóżka znajdują się drzwi zabezpieczone kratą! Jedyny mechanizm otwierający pokój wymaga użycia monet, których oczywiście nie posiadacie! Jedyne do Wam pozostaje to przeszukać pomieszczenie i odnaleźć monetę.

Ze zdenerwowaniem zaczynacie analizować przedmioty w pokoju, szukając jakiejkolwiek wskazówki, która pozwoli Wam na odnalezienie upragnionej monety. Zauważacie, że oprócz skrzynki na monety drzwi są zabezpieczone łańcuchem, którego przecięcie wymaga sporych nożyc oraz zamkiem szyfrowym, wymagającym trzyliterowego hasła. To wszystko łudząco przypomina interaktywną grę Escape Room, w której grupka graczy zostaje zamknięta w pokoju, a wydostanie się z niego jest możliwe tylko w momencie połączenia ze sobą wskazówek. Taki zamiar przyświecał twórcom gry “Dying: Reborn“, której premierę na konsolę PS VR, PS4 i PS VITA zaplanowano pod koniec stycznia 2017 roku. 

Źródło: Gematsu (Youtube)

Studio Oasis Games będące jednocześnie wydawcą gry Dying: Reborn zapowiedziało nietypową rozrywkę w postaci logicznej gry z elementami survival horroru, która zostanie wydana w odcinkach (3 odcinki na PS VR i aż 6 odcinków na PS4 i PS VR). Fabuła gry jest dosyć prosta – musicie się po prostu wydostać z zamkniętego pomieszczenia, kierując się zasadą szybkiego myślenia i łączenia faktów! Na taką grę czekaliście długo. Możemy Was zapewnić, że rozgrywa w okularach do wirtualnej rzeczywistości zapewni Wam dużo frajdy i z pewnością porządnie Was wystraszy. Niestety cena na obecną chwilę nie jest znana!   

Autor: | 2016-10-17T17:26:29+00:00 27 września 2016 14:28|Kategorie: Gry PS 4, Gry PS Vita/PS TV, Gry PS VR, Video, Zapowiedzi PS Vita, Zapowiedzi PS VR, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o