-, Video, Zapowiedzi PS4-Marzyłeś o zostaniu rolnikiem? Wejdź do świata Farming Simulator 17!

Marzyłeś o zostaniu rolnikiem? Wejdź do świata Farming Simulator 17!

Premiera “Farming Simulator 17” na PlayStation 4 odbędzie się w najbliższy wtorek 25 października 2016. Na przestrzeni kilku lat seria “Farming Simulator” oczarowała miliony graczy, dzięki unikalnej mieszance progresywnej gry opartej na tematyce rolnictwa! W nowym materiale video przedstawiono szereg usprawnień pozwalających na kompleksowe zarządzanie swoim gospodarstwem. 

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Nowy otwarty świat Farming Simulator 17 umożliwia gospodarowanie setkami akrów ziemi, na której możecie sadzić wiele różnych zbóż, w tym:soję czy słonecznik. Do dyspozycji graczy oddanych zostanie ponad 250 autentycznych pojazdów i maszyn rolniczych, aż 75 różnych producentów, takich marek jak” Challenger, Fendt, Massey Ferguson i Valtra. Oczywiście poza uprawą ziemi na graczy czekają wyzwania w postaci hodowli bydła, w tym krów, owiec i świń oraz kształtowania sytuacji ekonomicznej w postaci obrotu towarem. Nowa edycja Farming Simulator pozwala na dostęp to tysięcy modyfikacji pojazdów i map, dzięki czemu nowo stworzony pojazd czy mapa może z powodzeniem trafić w ręce innego gracza. Nowością jest w grze jest tryb multiplayer, który umożliwia na tworzenie farmy wspólnie z innymi graczami. 

Autor: | 2016-10-21T22:25:05+00:00 21 października 2016 13:22|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o