Pamiętacie nasz ostatni artykuł “Persona 5” trafi do Europy 14 lutego 2017 roku“,  w którym informowaliśmy Was o oficjalnej dacie premiery jednej z najciekawszych gier studia Altus! Prawdopodobnie Persona 5 zaliczy obsuwę aż o 2 miesiące i pojawi się dopiero na 4 kwietnia 2017 roku (źródło niepotwierdzone)! 

Za kolejną odsłonę “Persona 5” będącą częścią marki “Shin Megami Tensei” odpowiada jak zwykle studio Atlus, znane z poprzednich części serii. Tym razem gracze poznają losy młodego ucznia japońskiego liceum, który dzięki swoim nadprzyrodzonym mocom rozpocznie batalię o losy ziemi z siłami ciemności. Jego niezwykłe umiejętności , determinacja i brak odczuwania strachu oraz zdobyte doświadczenie w walce umożliwi mu na stawienie czoła najpotężniejszym bossom, chcącym zdobyć władze nad ludźmi.

Niesztampowa oprawa graficzna oparta na autorskim silniku oraz klimatyczna muzyka autorstwa samego Shoji Meguro i niezwykle mroczny klimat gry pretendują grę Persona 5 to miana najlepszej gry 2017 roku. Jednak mamy nadzieję, że premiera japońskiego RPGa wszech czasów, nie zostanie przesunięta i oficjalnie trafi na rynek w połowie lutego. Więcej informacji znajdziecie w poniższym materiale video, na który gorąco zapraszamy.

Pamiętajcie, że w naszym serwisie Playstation4you znajdziecie tylko najświeższe a przed wszystkim sprawdzone wiadomości ze świata PlayStation! 

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Źródło: PlayStation EU (Youtube)