-, Gry PS 4 Pro, Video, Zapowiedzi PS 4 Pro, Zapowiedzi PS4-“Mass Effect Andromeda” na PS4 bez przepustki sezonowej!

“Mass Effect Andromeda” na PS4 bez przepustki sezonowej!

Jeden z najgorętszych tytułów marcowych premier na konsolę PlayStation 4, czyli Mass Effect Andromeda bez przepustki sezonowej! Czy doczekaliśmy się ery, w której producenci zaczęli doceniać graczy? 

Jeden z twórców gry Mass Effect Andromeda, którego premierę na konsole PS4 wyznaczono na 23 marca 2017 roku Aaryn Flynn (BioWare) potwierdził oficjalnie w serwisie Twitter, że nowa odsłona gry Mass Effect otrzyma wiele dodatków, ale nie w formie przepustki sezonowej. Prawdopodobnie część z tych dodatków będzie dotyczyła trybu wieloosobowego, chociaż Aaryn Flynn nie wyklucza rozszerzenia historii w wątku fabularnym. 

Źródło: Mass Effect (Youtube)

Jeżeli wierzyć plotkom, które krążyły wokół pokazu Mass Effect: Andromeda na targach CES 2017 to prawdopodobnie większość dodatków będzie udostępniona nieodpłatnie. Jak zakłada wydawca gry Electronic Arts nowa odsłona Mass Effect będzie jednocześnie restartem serii i początkiem nowej historii, więc dlaczego nie zmienić polityki dystrybucji dodatków!

Niestety na obecną chwilę nie podano zawartości dodatków i rozszerzeń, których skład powinniśmy poznać na kilka dni przed oficjalną premierą. Z pewnością możemy liczyć na nowe rodzaje broni, skórki i wyposażenie oraz nowych, nieznanych dotąd bohaterów, którzy jak przystało na restart serii będą walczyć o Wasza przychylność. 

Dzięki wsparciu trybu HDR posiadacze konsoli PlayStation 4 Pro odkryją w Mass Effect: Andromeda nową lepszą jakość i poczują się, jakby sami byli w środku wielkiego konfliktu. 

Autor: | 2017-01-09T20:38:18+00:00 9 stycznia 2017 10:47|Kategorie: Gry PS 4, Gry PS 4 Pro, Video, Zapowiedzi PS 4 Pro, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |6 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

6 komentarzy do "“Mass Effect Andromeda” na PS4 bez przepustki sezonowej!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Robespierre
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10

Muszę przyznać, że Mass Effect Andromeda to jedna z trzech gier, na którą czekam w tym roku. Rozważam nawet wymianę na PS 4 Pro, aby zobaczyć jaki efekt będzie przy włączonym HDR!

Pablo_kosa
Użytkownik
ADEPT
Poziom 14

A ja mam PS4 Pro, więc pozostaje poczekać na najlepszą grę marca. Dobrze, że nie będzie tego durnej przepustki sezonowej. Mam nadzieję, że dodatki będą za darmo!

He-Man
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4

Ja też mam taką nadzieję:)

He-Man
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4

Nareszcie ktoś pomyślał, że Season Pass jest do d… Płacimy za grę kupę kasy i jeszcze drugie tyle za dodatki. Brawo EA i BioWare!!!

Vendetta
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5

Normalnie nie mogę się doczekać. Ja chcę już Mass Effect. Nawet zamówię preorder, jak tylko będzie taka możliwość!

Ba-Baracus
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4

Ciekawe kiedy udostępnią wersję beta? W końcu do premiery zostało niespełna 3 miesiące.