Jeden z najgorętszych tytułów marcowych premier na konsolę PlayStation 4, czyli Mass Effect Andromeda bez przepustki sezonowej! Czy doczekaliśmy się ery, w której producenci zaczęli doceniać graczy? 

Jeden z twórców gry Mass Effect Andromeda, którego premierę na konsole PS4 wyznaczono na 23 marca 2017 roku Aaryn Flynn (BioWare) potwierdził oficjalnie w serwisie Twitter, że nowa odsłona gry Mass Effect otrzyma wiele dodatków, ale nie w formie przepustki sezonowej. Prawdopodobnie część z tych dodatków będzie dotyczyła trybu wieloosobowego, chociaż Aaryn Flynn nie wyklucza rozszerzenia historii w wątku fabularnym. 

Źródło: Mass Effect (Youtube)

Jeżeli wierzyć plotkom, które krążyły wokół pokazu Mass Effect: Andromeda na targach CES 2017 to prawdopodobnie większość dodatków będzie udostępniona nieodpłatnie. Jak zakłada wydawca gry Electronic Arts nowa odsłona Mass Effect będzie jednocześnie restartem serii i początkiem nowej historii, więc dlaczego nie zmienić polityki dystrybucji dodatków!

Niestety na obecną chwilę nie podano zawartości dodatków i rozszerzeń, których skład powinniśmy poznać na kilka dni przed oficjalną premierą. Z pewnością możemy liczyć na nowe rodzaje broni, skórki i wyposażenie oraz nowych, nieznanych dotąd bohaterów, którzy jak przystało na restart serii będą walczyć o Wasza przychylność. 

Dzięki wsparciu trybu HDR posiadacze konsoli PlayStation 4 Pro odkryją w Mass Effect: Andromeda nową lepszą jakość i poczują się, jakby sami byli w środku wielkiego konfliktu.