MEDIA 2018-03-21T22:06:27+00:00

Portal Playstation4you rozpoczął współpracę z niemiecką agencją PR “Marchsreiter Communications GmbH” zajmującą się wyłącznie rozrywką multimedialną, współpracującą z takimi producentami jak: Crytek, Bandai Namco, Koch Media, Codemasters czy Focus Home Interactive . Obecnie agencja “MC GmBH”  odpowiedzialna jest za promocję wielu tytułów takich jak: The Surge, Vampyr, których premierę na konsolę PlayStation 4 zapowiedziano jeszcze w tym roku.

Portal Playstation4you rozpoczął współpracę Sony Interactive Entertainment Polska (PlayStation Polska), będącym polskim oddziałem Sony Interactive Entertainment Europe Limited, który robi wszystko dla graczy. Od roku 1995 zapewnia niewiarygodne wrażenia, niesamowite przygody i tysiące intrygujących postaci w domach graczy w całej Polsce, dzięki systemom, grom i aplikacjom rozrywkowym, pracującym na systemie PlayStation 4, PlayStation VR, PlayStation 3 i PlayStation Vita. PlayStation Polska łączy graczy ze sobą i z innymi usługami, takimi jak PlayStation Plus czy PlayStation Network.

Źródło: https://www.playstation.com/pl-pl/

Portal Playstation4you rozpoczął współpracę z firmą Cenega, najdynamiczniej rozwijającą się firmą w sektorze gier komputerowych w Europie środkowo-wschodniej. Jako jedyna firma z regionu oferuje usługi dystrybucyjne w więcej niż jednym kraju. Zakres działalności obejmuje tłumaczenie, promowanie i wprowadzanie na rynek gier na komputery osobiste (PC) oraz konsole Sony PlayStation4 (PS4), Sony PlayStation3 (PS3), Sony PlayStation Vita, Microsoft Xbox One, Microsoft Xbox 360, Nintendo DS, Nintendo Wii na 4 rynkach: Czechy, Polska, Słowacja, Węgry. W chwili obecnej Cenega wydaje gry komputerowe w kooperacji z 1C Company, BANDAI NAMCO Entertainment, Bethesda Software, Capcom Interactive, Paradox Interactive, Play Way, IMGN.PRO, SEGA Europe Ltd, Sold Out, Square Enix, Take 2 Interactive, Warner Bros. Interactive Entertainment. W katalogu wydawniczym Cenega znajdują się tak popularne marki, jak Batman: Arkham, Borderlands, DOOM, Fallout, Football Manager, Grand Theft Auto, Mafia, Mortal Kombat, Street Fighter, Tekken, The Elder Scrolls, Total War, Tomb Raider, Sid Meier’s Civilization czy LEGO Video Games. Więcej informacji o grupie można znaleźć pod adresem www.cenega.com, a o poszczególnych tytułach na www.cenega.pl

Źródło: https://www.cenega.pl

Portal Playstation4you rozpoczął współpracę polską agencją PR PR Outreach skupiająca się na wspieraniu developerów tworzących gry niezależne. Od platformerów, po RPG, od gier na PC, przez konsolowe, po VR. Wierzą, że przy odpowiedniej dozie zaangażowania, odrobinie szczęścia i ciężkiej pracy każda gra może odnieść sukces.

Portal Playstation4you rozpoczął współpracę z firmą Techland Wydawnictwo, które rozpoczęło swoją działalność pod koniec lat 90-tych. Od momentu powstania konsekwentnie umacniają swoją pozycję w branży. Oprócz gier i programów wyprodukowanych w Techlandzie, wydają w Polsce również ciekawe pozycje innych producentów, polskich i zagranicznych. Od początku działalności dostarczają wysokiej jakości, często najlepsze w swoich kategoriach, gry i programy. Najpopularniejsze serie gier to: Dobra Gra, Stalowa Seria, Klasyka Symulatorów, Niesamowite Maszyny, a także premierowe wydania gier, które cieszą się ogromnym powodzeniem na polskim rynku i zapewniają wysoką jakość rozrywki. Każdego dnia starają się urzeczywistniać swoją wizję: „Dostarczać elektroniczną rozrywkę na najwyższym poziomie”. 

Źródło: http://wydawnictwo.techland.pl/

Portal Playstation4you rozpoczął współpracę z brytyjską agencją PR ICO Partners, która została założona w maju 2008 roku w Brighton (Wielka Brytania). Mały, wyspecjalizowany zespoł z całej Europy oferuje usługi konsultingowe i wywiady rynkowe dla gier online w Europie. Posiadają ponad 15-letnie wiedzą z sektora gier video, dzięki czemu specjalizują się w ogólnoeuropejskim PR w grach online w 12 krajach (ICO Media).

Źródło: https://icopartners.com