-, PlayStation Plus 2017-Miesięczna bezpłatna subskrypcja PlayStation Plus (Update)!

Miesięczna bezpłatna subskrypcja PlayStation Plus (Update)!

Playowicze!

Chcieliśmy Was poinformować, że cały czas sprawdzamy status miesięcznej darmowej subskrypcji PlayStation Plus. Oczywiście jesteśmy w kontakcie z Sony Entertainment Polska, która na swojej oficjalnej stronie odniosła się do problemów technicznych, jakie pojawiły się w trakcie generowania kodów na darmowy miesiąc PS Plus.

Oto łączna notatka, która mamy nadzieję uspokoi Wasz temperament i pozwoli uwierzyć, że będziecie mogli pobrać swój kod:

“Drodzy Nasi! Niestety musieliśmy usunąć aplikację z kodami PS Plus ze względów technicznych. Będziemy Was informować kiedy aplikacja ruszy ponownie! Przepraszamy. 

Zapewniamy, że aplikacja zostanie przywrócona tak szybko, jak tylko będzie to możliwe i każda zainteresowana osoba będzie mogła pobrać swój kod.”

“Tak jak już informowaliśmy, aplikacja zostanie przywrócona, jak tylko uporamy się z problemem technicznym. WYŁĄCZNIE konkurs nie będzie na razie dostępny w naszym kraju, każdy za to będzie mógł pobrać kod na miesięczną, bezpłatną subskrypcję PS Plus.”

Źródło: Sony Entertainment Polska

Oryginalny artykuł:

Nie mieliście jeszcze okazji skorzystać z zalet płynących z członkostwa PlayStation Plus? Chcielibyście najpierw wypróbować PS Plus a potem podjąć decyzję? Jeżeli na oba pytania odpowiedzieliście twierdząco to teraz nadarza się najlepsza okazja! Jaka? 

Gracze, którzy nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z ofertą PlayStation Plus mogą teraz przez cały miesiąc wypróbować ją zupełnie za darmo. Tak za darmo!!! Sony uruchomiło specjalną promocję subskrypcji PS Plus!

Co trzeba zrobić?

Wystarczy, że wejdziecie tutaj i podacie swój adres email. Otrzymacie specjalny kod, który zrealizujecie w PlayStation Store w zakładce “Realizacja kodów”. Pamiętajcie, że po skorzystaniu z oferty Sony ustawi się Wam automatyczne odnowienie subskrypcji PS Plus (miesięcznie 27 PLN). Jeżeli nie spodoba się Wam oferta PS Plus to możecie wyłączyć opcję automatycznego odnawiania!

Ważność oferty darmowego miesiąca z PS Plus mija 01 marca  2017 roku.

Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie, czyli tutaj!  

Źródło: http://pages.playstationmail.net/page.aspx?QS=1550dccf35ce5f7436cd0e37a7783b27fe8b9c77596d0d06&locale=pl_PL

 

Autor: | 2017-02-07T18:51:55+00:00 7 lutego 2017 16:50|Kategorie: Informacja ogólna, PlayStation Plus 2017|Tagi: , , |2 komentarze

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Miesięczna bezpłatna subskrypcja PlayStation Plus (Update)!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Crazy_lady
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7

No i to się nazywa profesjonalizm. Brawo Playstation4you, brawo PlayStation Polska!!!

Tom_parkow
Użytkownik
ADEPT
Poziom 8

Dobrze, że tego pilnujecie. Chwała wam:)