-, PlayStation Plus 2017-Miesięczna subskrypcja PlayStation Plus za 4,30 PLN?

Miesięczna subskrypcja PlayStation Plus za 4,30 PLN?

Dzień dobry Playowicze!

Może nie jest to darmowa subskrypcja PlayStation Plus, ale za cenę 4,30 PLN jesteśmy w stanie wybaczyć PlayStation Polska wielki zawód!

Mamy nadzieję, że pamiętacie nasz artykuł “Miesięczna bezpłatna subskrypcja PlayStation Plus (Update)!“, w którym pisaliśmy o miesięcznej darmowej subskrypcji PlayStation Plus. Oczywiście do dnia dzisiejszego problem nie został rozwiązany! W ramach rekompensaty Sony Entertainment Polska udostępniło możliwość zakupu miesięcznej subskrypcji PS Plus za jedyne 4,30 PLN. Co musicie zrobić? W sumie wystarczy wejść do sklepu PlayStation Store i skorzystać z promocji, która obowiązuje od 27 lutego do 14 marca 2017 roku. Pamiętajcie, że po upływie pierwszego miesiąca subskrypcja będzie automatycznie odnawiana co miesiąc w cenie 27 PLN. Jeżeli chcecie tego uniknąć to należy anulować automatyczne odnawianie subskrypcję przed upływem pierwszego miesiąca! Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Źródło: PlayStation Store

Autor: | 2017-02-28T17:15:30+00:00 28 lutego 2017 09:08|Kategorie: Informacja ogólna, PlayStation Plus 2017|Tagi: , , |2 komentarze

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Miesięczna subskrypcja PlayStation Plus za 4,30 PLN?"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Prince-Lubo
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7
Ocena :
     

Mam Plusa na rok. Szkoda, że nie ma takich promocji z rocznym PS PLUSEM!!!

Robespierre
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10
Ocena :
     

Skorzystałem z tej promocji. Fajny pomysł. Szkoda tylko, że odnowienie jest już za 27 złotych. No cóż przez miesiąc pogram na grach z Plusa a potem wyłączę subskrypcję:)