-, Informacje o PS 4-Mocniejsza karta WiFi w PS4 Slim!

Mocniejsza karta WiFi w PS4 Slim!

Dzień dobry Playowicze!

Po naszym ostatnim artykule związanym z PlayStation 4 Slim (znajdziecie go tutaj) nasza skrzynka mailowa nie nadążała z odbieraniem od Was maili. Wielu czytelników pytało nas o wymiary nowej konsoli Sony, nową wersję kontrolera DualShock 4 a przede wszystkim o parametry. Prawdę mówiąc byliśmy mile zaskoczeni Waszą aktywnością.

W zeszłym tygodniu dotarliśmy do informacji, która w jakimś stopniu wpłynęła na lepsze postrzeganie slim’a w naszych oczach. Innowacja dotyczy bezprzewodowej karty sieciowej, która będzie pracować ze standardem IEEE 802.11a/b/g/n! Urządzenie wykorzystuje zakres częstotliwości 2,4GHz lub 5GHz, zapewniając prędkość bezprzewodowej transmisji danych do 300Mb/s. Dzięki wykorzystaniu częstotliwości 5GHz będziecie mogli bezproblemowo przesyłać większe pakiety danych (transfer HD wideo), nie narażając się na zakłócenia, które często występują w zakresie częstotliwości 2,4GHz.

Według nas jest to dosyć istotna zmiana, tym bardziej dla użytkowników, którzy głównie korzystają z sieci bezprzewodowej WiFi. Mamy nadzieję, że niedługo będziemy mieli okazję przetestować nową konsolę PlayStation 4 Slim i porównać ją z pierwszą wersją! Śledźcie nasz portal a na pewno nie przegapicie żadnej informacji ze świata PlayStation! 

Autor: | 2016-10-17T17:26:37+00:00 29 sierpnia 2016 08:43|Kategorie: Informacja ogólna, Informacje o PS 4|Tagi: , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o