-, Gry PS 4 Pro, Video, Zapowiedzi PS 4 Pro, Zapowiedzi PS4-Morgan Yu – tylko on może ocalić świat!

Morgan Yu – tylko on może ocalić świat!

Do nowej odsłony Prey na konsolę PlayStation 4 pozostało pięć tygodni. Arkane Studios odpowiedzialne za restart serii tym razem przedstawia samego Morgana/ę Yu, pod którego postacią kryje się mężczyzna jak kobieta, w zależności od wyboru! Trzeba przyznać, że materiał video robi wrażenie a sama gra wygląda wręcz doskonale!

Restart pierwszoosobowej strzelanki Prey otrzymał krótki a zarazem treściwy materiał video, w którym twórcy przybliżyli postać Morgana/y Yu, będącego częścią tajnego projektu naukowego. Jego zmodyfikowane zdolności oraz ponadludzka siła (efekt modyfikacji rasy ludzkiej) pozwalają na podjęcie walki z licznymi przedstawicielami razy Tyfonów, którzy zaatakowali stację Talos I.  W trakcie eksploracji stacji kosmicznej i walki z najeźdźcą postaracie się odpowiedzieć na następujące pytania: kim tak naprawdę jesteście i jak pokonać inteligentnego wroga? 

Źródło: BethesdaSoftworksUK (Youtube)

Używanie nadludzkich zdolności w trakcie walki będzie w dużym stopniu wpływało na wewnętrzne zmiany i modyfikacje zachowań bohatera, który przez wiele systemów obronnych stacji będzie traktowany jako obcy. Należy pamiętać, że kosmiczna stacja Talos I jest w większości przejęta przez wrogie jednostki, chociaż w części z nich traficie na wiele postaci potrzebujący Waszej pomocy. Jeżeli im pomożecie to będziecie mogli liczyć na różnego rodzaju modyfikacje ekwipunku i broni. Dokonywane przez Was wybory będą miały bezpośredni wpływ na rozwój fabuły i wątków pobocznych, dlatego zastanówcie się dwa razy, zanim podejmiecie się zadania, które może doprowadzić do zagłady całej stacji Talos I.

Przypominamy, że premierę gry Prey na konsolę PlayStation 4 wyznaczono na 5 maja 2017 roku. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie gry, czyli tutaj!

Autor: | 2017-03-25T11:12:47+00:00 24 marca 2017 15:18|Kategorie: Gry PS 4, Gry PS 4 Pro, Video, Zapowiedzi PS 4 Pro, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |3 komentarze

O authorze:

Blade
Testujemy dla Was nowe technologie!

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Morgan Yu – tylko on może ocalić świat!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Crazy_lady
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7
Ocena :
     

Prey to gra, na którą czekam w tym roku. Grałam w poprzedni Prey na PC i była wniebowzięta. Im częściej czytam o Prey tym bardziej nie mogę się doczekać!

Iceman
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4
Ocena :
     

Premiera w sam raz na długi weekend majowy! Ekstra!!! Cieszę się, że wracają do starych dobrych wzorów!

Pablo_kosa
Użytkownik
ADEPT
Poziom 13
Ocena :
     

No w Prey trzeba zagrać i to bez dwóch zdań. Na pewno nie ominę premiery 5 maja!