-, Video, Zapowiedzi PS4-Multiplayer-owy horror Dead By Daylight pojawi się na PS4 jeszcze w tym roku!

Multiplayer-owy horror Dead By Daylight pojawi się na PS4 jeszcze w tym roku!

Dead By Daylight jest przedstawicielem multiplayer-owego horroru typu slasher, w którym udział bierze 5 osób, z czego jedna próbuje wyeliminować pozostałych członków rozgrywki. Czym gra akcji zainspirowana filmowymi horrorami może Was zaskoczyć?

Za produkcję Dead By Daylight odpowiada kanadyjskiego studio Behaviour Interactive, które fabułę gry oparło o znane filmy grozy. Zabawa w trybie multi (4vs1) skupia się na wyborze jednego spośród kilku morderców dysponujących nietypową bronią i unikatowymi umiejętnościami, którego zadaniem będzie wyeliminowanie pozostałych graczy. Gra Dead By Daylight jest bliźniaczo podobna do ‘Friday the 13th the game”, w której najważniejszym elementem jest współpraca pozostałych czterech członków rozgrywki. Tylko właściwe planowanie, zgranie zespołu i wspólne podejmowanie decyzji może uchronić graczy przed śmiercią. 

Źródło: Dead By Daylight (Youtube)

Priorytetem w rozgrywce jest przetrwanie, więc w trakcie gry pojawi się wiele okazji do zdradzenia współtowarzyszy. Nasuwa się pytanie, czy warto działać w pojedynkę? W przypadku mordercy rozgrywkę obserwujecie z perspektywy pierwszoosobowej, a inni gracze otrzymają widok TPP, co bezpośrednio wpłynie na lepsze planowanie poczynań grypy.  Niestety na obecną chwilę studio Behaviour Interactive nie podało oficjalnej daty premiery na konsolę PlayStation 4, ale z tego co wiem powinna się pojawić pod koniec trzeciego kwartału 2017 roku. 

Autor: | 2017-02-01T12:14:17+00:00 1 lutego 2017 11:43|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , |5 komentarzy

O authorze:

Jac00bsky
Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Multiplayer-owy horror Dead By Daylight pojawi się na PS4 jeszcze w tym roku!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Vendetta
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5

Może być ciekawie. Widziałem grę na PC i nawet się wkręciłem. Chętnie zagram na PS4!

Wizard_aDam
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10

Fajnie się zapowiada, chociaż ja czekam na Piątek Trzynastego.

Ba-Baracus
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4

Jest coś w tej grze. Przy takich produkcjach liczy się cena. Zagram jak cena będzie dobra.

Fantastic-One
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5

Może być grubo. Rywalizacja z innymi graczami – to lubię!

Player
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5

Jest moc! Kiedy będzie można rozpocząć polowanie?