-, Gry PS VR, Video, Zapowiedzi PS VR, Zapowiedzi PS4-Muzyczna zręcznościówka “Rez Infinite” trafi na PlayStation VR!

Muzyczna zręcznościówka “Rez Infinite” trafi na PlayStation VR!

Rez Infinite to stworzona przez studio Monstars wraz z Enhance Games zręcznościowa gra muzyczna, która za pomocą PlayStation VR przenosi gracza wgłąb sztucznej inteligencji zwanej Eden! Oryginał gry Raz Infinite pojawił się 15 lat temu i trafił na konsolę PlayStation 2! Akcja została osadzona w przyszłości, w której ogromna baza danych ulega uszkodzeniu a zadaniem gracza jest jak najszybsza likwidacja usterki. W tym celu zostaniecie skierowani do wnętrza trójwymiarowej cyberprzestrzeni i staniecie do walki z sztuczną inteligencją. 

Mechanika rozgrywki w Rez Infinite skupia się na poruszaniu się po wyznaczonych ścieżkach i eliminowaniu różnego rodzaju obiektów! Oprawa graficzna została oparta o nurt abstrakcjonizmu i mocno nawiązuje do gry wydanej 15 lat temu. Dzięki zastosowaniu nowego silnika graficznego gra Rez Infinite pozwala na zabawę w rozdzielczości 1080p przy 60kl/s a przypadku PS VR nawet 120kl/s. Całość dopełnia oryginalna ścieżka dźwiękowa w technologii 3D w systemie Dolby Surround 7.1.

Premierę gry Rez Infinite na konsolę PlayStation 4 i PlayStation VR zapowiedziano na 13 października 2016 roku w sugerowanej cenie €39,99 (w przeliczeniu ok 170 PLN/źródło niepotwierdzone)!

Autor: | 2016-10-17T17:26:31+00:00 21 września 2016 10:47|Kategorie: Gry PS 4, Gry PS VR, Video, Zapowiedzi PS VR, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o