Playstation4you » Gry PS 4 » Najlepsza gra quizowa “It’s Quiz Time” ukaże się 28 listopada 2017 roku na konsolę PS4!

Najlepsza gra quizowa “It’s Quiz Time” ukaże się 28 listopada 2017 roku na konsolę PS4!

Dzień dobry Playowicze!

Deweloperzy ze studia Snap Finger Click ogłosili, że premiera największej gry quizowej na konsole PlayStation 4 “It’s Quiz Time” odbędzie się 28 listopada 2017 r!

Brytyjskie studio Snap Finger Click, którego szeregi zasilili byli twórcy produkcji Buzz!, ma już na swoim koncie popularne szarady pt. Act it Out! Dostępne na systemie PlayStation 4. It’s Quiz Time ukaże się we współpracy z wydawcą Vision Games Publishing. „It’s Quiz Time” będzie największą grą quizową kiedykolwiek dostępną na konsolach, zawierającą ponad 25 000 pytań i odpowiedzi z najrozmaitszych dziedzin, odpowiednich zarówno dla grup przyjaciół, jak i rodzin. Inteligentna prowadząca Salli, oferująca spersonalizowane wsparcie uczestnikom rywalizacji, zaprosi do gry nawet ośmiu zawodników, którzy jako kontrolerów będą używać swoich smartfonów połączonych z urządzeniem za pomocą sieci Wi-Fi lub 4G.

Źródło: Snap Finger Click (Youtube)

Osoby preferujące zmagania w pojedynkę będą mogły zagrać w wymagającym trybie jednoosobowym, walcząc o najlepszy wynik w rozbudowanych rankingach. Ta zupełnie nowa gra imprezowa będzie dostępna po angielsku (dla Wielkiej Brytanii i Stanów Zjednoczonych), a także francusku, niemiecku, włosku i hiszpańsku.
Oto niektóre z interesujących funkcji, z których będą mogli korzystać użytkownicy It’s Quiz Time:
  • Największa imprezowa gra z quizami dostępna na konsolach, zawierająca ponad 25 000 unikalnych pytań i odpowiedzi pogrupowanych w tysiącach rozmaitych kategorii: od kreskówek i gier komputerowych aż po sport i historię.

  • Inteligentna Salli to sterowana zaawansowaną SI gospodyni turnieju, która osobiście asystuje każdemu z graczy, oferując swą pomoc lub motywację podczas rywalizacji ze znajomymi i rodziną. W miarę postępów poszczególnych uczestników Salli będzie coraz lepiej znać ich zarówno mocne, jak i słabe strony.

  • W quizach It’s Quiz Time może brać udział osiem osób używających smartfonów jako kontrolerów, grając lokalnie albo zdalnie za pośrednictwem Internetu.

  • Dzięki dostępnemu wyłącznie w grze It’s Quiz Time trybowi Live Show Mode uczestnicy zabawy z łatwością mogą ją transmitować w serwisach Twitch, YouTube i Mixer, rywalizując z nawet 10 000 widzów zgadujących odpowiedzi w tym samym czasie za pośrednictwem czatu.

  • Spersonalizowane treści – It’s Quiz Time dostosowuje swoją zawartość zgodnie z potrzebami każdego gracza: otrzymywane pytania oraz ich tematyka zależą od jego zainteresowań i wieku.

  • Własne tryby quizów – Możliwość tworzenia własnych list rund rozgrywek: gracze mogą w pełni decydować o tym, czy będą współpracować, czy też rywalizować z rodziną i znajomymi.

  • Gra będzie dostępna po angielsku, francusku, włosku, niemiecku i hiszpańsku, a pytania w każdej wersji językowej będą dostosowane do każdego z krajów.

Więcej informacji zawiera oficjalna strona gry, dostępna tutaj!

Źródło: Informacja prasowa (ICO Partners)

Autor: | 2017-11-13T16:21:34+00:00 13 listopada 2017 09:42|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , |0 komentarzy

About the Author:

Blade
Testujemy dla Was nowe technologie!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o