-, Promocje, Sklep PlayStation-Need for Speed Rivals w ofercie tygodnia w PS Store!

Need for Speed Rivals w ofercie tygodnia w PS Store!

Tym razem w ofercie tygodnia na konsolę PlayStation 4 znalazła się całkiem fajna gra wyścigowa Need for Speed Rivals, którą możecie kupić za jedyne 39,50 PLN (posiadacze subskrypcji PS Plus mogą liczyć na dodatkowy rabat w wysokości 10%). Poza podstawową wersją gry możecie wybrać “Need for Speed  Rivals: Edycja Kompletna” (dostępna w cenie 59,15 PLN + 10% rabaty dla PS Plus), która zawiera dodatkowe pakiety, takie jak: pakiet „Po prostu Jaguar”, pakiet Ferrari Edizioni Speciali, pakiet łączony Concept Lamborghini, Koenigsegg Agera One, pakiet filmowy oraz pakiet pełnego garażu!

Poznaj bliżej Redview County, gdzie uliczna rywalizacja między policją a kierowcami nigdy się nie kończy – obie strony walczą ze sobą przy użyciu najszybszych samochodów, modyfikacji i technologii. Wciel się w postać policjanta lub niesfornego kierowca i wybierz swoją stronę konfliktu, która wiąże się z określonymi konsekwencjami, wyzwaniami i nagrodami. Nie oglądaj się za siebie i nie zastanawiaj się czym ryzykujesz, bo ryzykujesz wszystkim, nawet własnym życiem!

Więcej informacji znajdziecie tutaj!

Źródło: PlayStation Store

Autor: | 2016-10-26T17:35:16+00:00 26 października 2016 14:17|Kategorie: Gry PS 4, Promocje, Sklep PlayStation|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o