-, Video, Zapowiedzi PS Vita, Zapowiedzi PS4-“Neverending Nightmares” trafi na konsolę PS4 i PS Vita!

“Neverending Nightmares” trafi na konsolę PS4 i PS Vita!

Dzień dobry Playowicze!

Neverending Nightmares” (Niekończący się koszmar) to gra przygodowa niezależnego studio Infinitap Games, należąca do gatunku horroru psychologicznego, której premierę na konsolę PS4 i PS Vita zapowiedziano na III kwartał 2016. Fabuła gry skupia się głównie na postaci Thomasa, który budzi się ze strasznego koszmaru i  jednocześnie stwierdza, że wciąż śni. Tak naprawdę przechodzi przez kolejne fazy snu, w których musi stawić czoła swoim najskrytszym obawom i pokonać przerażające wewnętrzne demony. 

Na początku gra będzie dostępna wyłącznie w wersji cyfrowej w sklepie PlayStation Store. Cena na dzień dzisiejszy nie jest znana, ale skoro wersja na PC kosztuje $15 to wersja na PS4 czy PS Vitę nie powinna przekroczyć kwoty $30 (w przeliczeniu ok 120 PLN). Zapraszamy na krótki materiał video z gry “Neverending Nightmares, która przez wielu graczy uważana jest za jedną z najciekawszych gier z gatunku horrory psychologicznego.  

Źródło: PlayStation (Youtube)

Autor: | 2016-10-17T17:27:18+00:00 26 kwietnia 2016 08:57|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS Vita, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o