-, Video, Zapowiedzi PS VR-Niekonwencjonalny sport “Sparc” trafi na PS VR!

Niekonwencjonalny sport “Sparc” trafi na PS VR!

Dzień dobry Playowicze!

Futurystyczna gra sportowa Sparc, łudząco podobna do gry w dwa ognie trafi na PlayStation VR jeszcze w tym roku. Liczy się tylko jedno – rywalizacja!

Za produkcją gry Sparc stoi znane dobrze użytkownikom PS VR studio CPP Games, będące twórcą kosmicznej strzelanki EVE: Valkyrie. W odróżnieniu od poprzedniej produkcji twórcy postawili na rywalizację w świecie wirtualnego sportu z wykorzystaniem PlayStation VR. Konfrontacja odbywa się między dwoma zawodnikami (avatarami pozbawionymi nóg), których zadaniem jest odbijanie między sobą świetlnej piłki przy użyciu rykoszetów z wykorzystaniem ścian, podłogi i sufitu.

Źródło: Play Sparc (Youtube)

Jak zdążycie zauważyć avatary celowo nie posiadają nóg, co jednocześnie uniemożliwia poruszanie się w wirtualnym świecie. Wynika to z ograniczeń, jakie na obecną chwilę posiada PS VR. Poza trybem single player dostępne są oczywiście rozgrywki multi, które oferują różne tryby rywalizacji. Oprawa graficzna została opracowana na silniku graficznym Unreal Engine 4, co znacząco podniosło walory wizualne a mechanice rozgrywki dodało płynności i realizmu. Niestety na obecną chwilę studio CPP Games nie podało oficjalnej daty premiery Sparc, ale biorąc pod uwagę zbliżające się testy beta (zapisy tutaj) można domniemywać, że gra pojawi się pod koniec II kwartału 2017 roku. 

  

Autor: | 2017-03-02T11:53:43+00:00 2 marca 2017 09:08|Kategorie: Gry PS VR, Video, Zapowiedzi PS VR|Tagi: , , , |5 komentarzy

O authorze:

Jac00bsky
Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Dodaj komentarz

5 komentarzy do "Niekonwencjonalny sport “Sparc” trafi na PS VR!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Prince-Lubo
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7
Ocena :
     

Całkiem fajnie się zapowiada. Nawet zwiastun zrobił na mnie wrażenie. Szkoda tylko, że nadal nie można się poruszać, jak w PS Move, ale mam nadzieję, że to kiedyś zmienia.

Robespierre
Użytkownik
ADEPT
Poziom 10
Ocena :
     

Spoko gra. Myślę, że będzie warto zagrać. Czekam na jakiś gameplay:)

Player
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5
Ocena :
     

Grałem w Eve, dobra gra! Wierzę, że zrobią coś fajnego. Pozostaje czekać do premiery!

Rozal_t
Użytkownik
ADEPT
Poziom 3
Ocena :
     

Rzeczywiście EVE było fajne, ale ten Sparc to słabo wygląda. Grafika spoko, ale sam pomysł, hmm taki sobie.

Fantastic-One
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5
Ocena :
     

Może być ciekawie, więc warto dać szansę. Szkoda, że nie można się poruszać!