-, Video, Zapowiedzi PS4-Niepowtarzalny styl walki Emily Kaldwin w nowym materiale video z “Dishonored 2”!

Niepowtarzalny styl walki Emily Kaldwin w nowym materiale video z “Dishonored 2”!

Dzień dobry Playowicze! 

Kontynuacja wielkiego hitu z 2012 roku trafi na Wasze konsole 11 listopada 2016 roku. Akcja “Dishonored 2” rozgrywa się 15 lat po wydarzeniach z pierwszej odsłony. 

W poprzednich artykułach staraliśmy się Wam przybliżyć postać Corvo Attano, który  w pierwszej odsłonie gry Dishonored musiał dowieźć swojej lojalności i odnaleźć zabójcę cesarzowej. Tym razem gracze poznają nową postać Emily Kadwin, będącą jednocześnie córką tragicznie zmarłej cesarzowej, która za wszelką cenę chce odzyskać władze. Razem z Corvo rozpoczynają vendettę, próbując tym samym przywrócić ład i porządek. W nowym materiale video wydawca Bethesda Softworks zaprezentował umiejętności i technikę walki młodej protagonistki, które co tu dużo mówić jest świetną następczynią Corvo.

Źródło: Bethesda Softworks (Youtube)

Przypominamy, że gracze, którzy zdecydują na złożenie zamówienia przedpremierowego na grę Dishonored 2 (zamówienie możecie złożyć tutaj) otrzymają darmowy dostęp do cyfrowej wersji Dishonored Definitive Edition, a także rozpoczną rozgrywkę dzień przed oficjalną premierą!

Autor: | 2016-10-17T18:53:20+00:00 30 września 2016 08:46|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o