-, Video, Zapowiedzi PS4-Niezwykła gra “Lithium: Inmate 39” otrzymała oficjalną datę premiery na PS4!

Niezwykła gra “Lithium: Inmate 39” otrzymała oficjalną datę premiery na PS4!

Czy kiedykolwiek czuliście się uwięzieni w koszmarze, z którego nie można się obudzić? Jeżeli nie to nowa gra “Lithium: Inmate 39” przybliży Was do tego! Psychologiczna łamigłówka 3D, osadzona w umyśle pacjenta zakładu psychiatrycznego, który musi odnaleźć drogę do swoich korzeni pozwoli Wam odpowiedzieć na pytanie, co się dzieje w jego umyśle? Wcielicie się w postać humanoidalnego lemura (z powodu licznych zaburzeń psychicznych, tak widzi siebie pacjent zakładu), który na swojej drodze w dojściu do prawdy będzie musiał pokonać wiele niebezpieczeństw, pułapek i zagadek. Droga przez prawdę będzie wyboista i trudna a umysł potrafi płatać figle. Tak naprawdę każda Wasza decyzja niesie za sobą nieodwracalne konsekwencje. Czy jesteście gotowi wejść do ponurego świata “Lithium: Inmate 39“?

Źródło: PlayStation (Youtube)

Gra utrzymana jest klasycznym gatunku gier grozy! Inteligentnie zaprojektowani wrogowie, z których każdy ma znaczący związek z głównym wątkiem gry mocno potęguje niepewność i buduję atmosferę strachu, z domieszką poczucia paniki i klaustrofobii. Rozgrywka widziana z perspektywy kamer pod stałym kątem zmusza gracza (bohatera) do konfrontacji z najgorszymi koszmarami tkwiącymi w jego umyśle. Idealnie dobrana muzyka dopełnia niezwykle ciekawy projekt, który już 20 września 2016 roku trafi na konsolę PlayStation 4!

Autor: | 2016-10-17T17:26:44+00:00 9 sierpnia 2016 12:20|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o