-, Video, Zapowiedzi PS VR-Noś maskę – Batman Arkham VR zaprasza do Gotham City

Noś maskę – Batman Arkham VR zaprasza do Gotham City

Tak naprawdę o nowej odsłonie “Batman: Arkham VR” wiemy niewiele. Krotki zwiastun, szczątkowe informacje i niepewna data premiery. Studio Rocksteady odpowiedzialne za poprzednią odsłonę Batmana postawiło sobie wysoko poprzeczkę, tworząc grę pod katem PlayStation VR. Tym razem udało się nam dotrzeć do nowego materiału video z tegorocznych targów COMIC-CON, które odbyły się w San Diego. 

Źródło: CommunityGame (Youtube)

Ponad 500 osób otrzymało możliwość rozegrania krótkiej misji w Gotham City, która polegała na zejściu do jaskini i ubraniu się w strój Batman-a oraz wyjechaniu Batmobil’em. Prawdę mówiąc reakcje ludzi były nieprzewidywalne! Czy rzeczywiście po założeniu maski Batman’a świat Bruce Wayne zmienia się nie do poznania? Czekamy na wasze komentarze!

Przypominamy, że premierę gry “Batman: Arkham VR” wyznaczono na 13 października 2016 roku (wstępna cena będzie się wahać od €19,99 do €29,99)!

Autor: | 2016-10-17T17:26:41+00:00 15 sierpnia 2016 14:04|Kategorie: Gry PS VR, Video, Zapowiedzi PS VR|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o