-, Informacje o PS 4, Informacje o PS VR, Video, Zapowiedzi PS VR-Nowa reklama PlayStation VR ma pobudzić Waszą wyobraźnię!

Nowa reklama PlayStation VR ma pobudzić Waszą wyobraźnię!

Premiera PlayStation VR to według Sony największe wydarzenie tego roku. Co prawda pozostało do niej jeszcze kilka miesięcy (wyznaczona na 13 października 2016), ale Sony nie zwalnia tempa i walczy o kolejne zamówienia przedpremierowe. W nowym zwiastunie promującym PlayStation VR zobaczycie reakcje graczy, którzy doświadczyli dobrodziejstw wirtualnego świata prezentowanego przez japońskiego giganta. 

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Prawdę mówiąc nasza ekipa wielokrotnie już testowała PlayStation VR. Możemy powiedzieć tylko tyle, że wrażenia są nie do opisania. Zastanawiamy się tylko nad przyszłością wirtualnej rzeczywistości Sony! Cena na poziomie  €399.99 (w przeliczeniu ok 1750 PLN) to dla wielu graczy bariera nie do przejścia. Tak naprawdę część z nich niedawno nabyła konsolę PlayStation 4, a więc kolejny wydatek na poziomie samej konsoli PS4 będzie po prostu niemożliwy do zrealizowania!

Oczywiście dużą zaletą PlayStation VR jest pokaźna baza gier takich, jak: VR Worlds, Here They Lie, Bound, Statik, Batman: Arkham VR, Resident Evil 7, Farpoint, Until Dawn, Battlezone, EVE: Valkyrie, RIGS czy choćby Robinson: The Journey, z których większość pojawi się jeszcze w tym roku.

Nasuwa się pytanie –  czy rzeczywiście gracze przy zakupie PlayStation VR będą kierowali się nieporównywalnie większą bazą gier niż w przypadku innych okularów VR? Czy to ma dla Was duże znaczenie? 

Czekamy na Wasze komentarze i sugestie! 

Przypominamy, że PlayStation VR jest już dostępny w pre-orderze. Zamówienia możecie składać na oficjalnej stronie PlayStation, którą znajdziecie tutaj lub wśród partnerów handlowych, jak np. RTV EURO AGD!

Autor: | 2016-10-17T17:27:02+00:00 21 czerwca 2016 10:34|Kategorie: Informacja ogólna, Informacje o PS 4, Informacje o PS VR, Video, Zapowiedzi PS VR|Tagi: , , , , , |2 komentarze

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

2 komentarzy do "Nowa reklama PlayStation VR ma pobudzić Waszą wyobraźnię!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Johny19bs
Użytkownik
ADEPT

Troszkę drogie ale jak najbardziej dla ludzi chcących inna rozrywkę w grach. 😉

RazorKRK
Użytkownik
ADEPT

Będzie petarda nie mogę się doczekać:)