--Nowe demo “Resident Evil 7 – Twilight” trafi do PS Store już w najbliższy weekend!

Nowe demo “Resident Evil 7 – Twilight” trafi do PS Store już w najbliższy weekend!

Mamy nadzieję, że zdążyliście już ograć demo “Resident Evil 7 Teaser Demo: Beginning Hour“, które prawdopodobnie jutro zniknie ze sklepu PlayStation Store. Z pewnością zastanawiacie się po co usuwać demo? Odpowiedź jest prosta – trzeba zrobić miejsce na kolejne, które będziecie mogli pobrać już w najbliższy weekend. Specjalnie z tej okazji studio Capcom przygotowało rewelacyjny materiał video promujące demo “Twilight” (video dla osób o mocnych nerwach)! 

Czego możecie się spodziewać? Bliżej poznacie historię rodziny Baker, która zamieszkuje rzekomo opustoszały stary dom w miejscowości Dulvey w stanie Louisiana. Staniecie oko w oko z przerażającą historią, której początek zaczyna się właśnie w tym domu. Jesteście gotowi na przerażającą prawdę? Jeżeli tak to zapraszamy Was do nowej historii “TAPE-2- The Bakers”, która rozpocznie się na Waszych oczach! 

Przypominamy, że premiera gry Resident Evil 7 biohazard na konsolę PlayStation 4/Pro/VR odbędzie się 24 stycznia 2016 roku. Studio Capcom potwierdziło pełną kompatybilność nowej odsłony RE7 z konsolą PlayStation 4 Pro (dla rozdzielczości 4K wraz z trybem HDR). 

Autor: | 2016-10-17T17:26:33+00:00 15 września 2016 12:49|Kategorie: Gry PS 4|0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o