-, Akcesoria PS VR-Nowe kontrolery “PlayStation Move” trafią na rynek 13 października 2016 roku!

Nowe kontrolery “PlayStation Move” trafią na rynek 13 października 2016 roku!

Na targach Gamescom 2016 Sony na swoim stoisku zaprezentowało nową wersję kontrolera PlayStation Move, który tak naprawdę będzie niezbędnym akcesorium w nadchodzącym przełomie zwanym PlayStation VR. Mimo wielu pytań ze strony naszej redakcji nie udało się nam ustalić daty premiery nowych Move-ów, a tym bardziej ceny sprzedaży.

Prawda jest taka, że Sony premierę nowych kontrolerów trzymał mocno w tajemnicy, obawiając się nieprzychylnych opinii ze strony graczy. Udało się nam dotrzeć do niepotwierdzonego źródła, z którego wynika, że premierę nowego kontrolera PlayStation Move zaplanowano na 13 października 2016, czyli w dniu wydania na świat PlayStation VR.

Czym nowy kontroler PS Move będzie się różnił od starej wersji? Praktycznie niczym, poza delikatnie zmienionym układem przycisków Start/Select oraz ładowaniem za pomocą Micro-USB. 

Na pewno zastanawiacie się nad ceną? Biorąc pod uwagę, że w trakcie korzystania z PS VR gracze będą musieli wykonywać określone ruchy przy użyciu PS Move (można korzystać z kontrolerów DualShock 4), to w sumie minimalna ilość niezbędnych kontrolerów musi i powinna równać się cyfrze 2! Z takiego samego założenia wyszło Sony, które zaoferuje Wam pakiet PlayStation VR Move Controller Twin Pack za $119,95 (w przeliczeniu ok 460 PLN). Jeżeli dodacie do tego zestaw PlayStation VR w cenie €399 (w przeliczeniu ok 1730 PLN), to za zestaw startowy VR przyjdzie Wam zapłacić prawie 2200 PLN. Nasuwa się pytanie – czy warto w ogóle zajmować się tematem PS VR?

Tak i nie! Jeżeli marzycie o wirtualnym świecie Sony to na pewno sukcesywne odkładanie małych kwot pozwoli Wam zrealizować swoje marzenie, natomiast dla wielu potencjalnych graczy, którzy dopiero rozpoczęli przygodę ze światem PlayStation cena zestawu może mocno zniechęcić do nowego gadżetu Sony!  

Autor: | 2016-10-17T17:26:36+00:00 1 września 2016 13:49|Kategorie: Akcesoria PS 4, Akcesoria PS VR|Tagi: , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Jac00bsky
Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o