-, Informacja ogólna, Informacje o PS 4-Nowe słuchawki Sony “PlayStation Platinum Headset” niebawem trafią do sprzedaży!

Nowe słuchawki Sony “PlayStation Platinum Headset” niebawem trafią do sprzedaży!

W trakcie trwającej kilka godzin konferencji PlayStation Meeting 2016 zaprezentowano nowe akcesoria, które wzmocnią listę dodatków do konsoli PlayStation 4, PlayStation 4 Pro i PlayStation 4 Slim. Wśród wielu akcesoriów udostępniono obecnym tam dziennikarzom nowe słuchawki PlayStation Platinum Headset, które zastąpią w najbliższym czasie wysłużony model Wireless Stereo Headset 2.0! Zastanawiacie się na pewno, dlaczego Sony zdecydowało się na ten krok?

Tak naprawdę nowy Headset Sony będzie znacząco odbiegał od swojego starszego brata. Przede wszystkim zmieniono materiały, które będą używane do produkcji nowego zestawu słuchawkowego, a co za tym idzie będzie on lżejszych o kilkadziesiąt gramów od swojego poprzednika. Kolejną zmianą jest zastosowanie lepszej i delikatniejszej pianki w słuchawkach, której zadaniem będzie zapewnienie większego komfortu w użytkowaniu. Nowy, a zarazem poprawiony pałąk z łatwiejszą regulacją rozmiaru pozwoli użytkownikowi na szybszą adaptację nowego “Headseta” do swoich potrzeb. Zastosowanie nowego typu przetwornika ma diametralnie zmienić jakość słyszalnego dźwięku, także w trybie wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 i 3D Audio. Oczywiście nowy bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Sony będzie się łączyć z konsolą PS4 za pomocą technologii BlueTooth, dzięki wpinanemu adapterowi USB, a gniazdo mini-jack pozwoli na połączenie zestawu z innymi urządzeniami, w tym także kontrolera DualShock 4. Dodatkową nowością w stosunku do swojego poprzednika ma być delikatnie większy akumulator 760mAh, który pozwoli na pracę “Headseta” do 10 godzin (poprzednio 8h). Wbudowany mikrofon pozwoli Wam na pełną komunikację z innymi graczami w trakcie rozgrywek. PlayStation Platinum Headset wstępnie wyceniono na €179 (w przeliczeniu ok 770 PLN), a jego premierę zapowiedziano 15 września 2016 roku (źródło niepotwierdzone)!

Poniżej przedstawiamy pełną specyfikację PlayStation Platinum Headset!

Autor: | 2016-10-17T17:26:35+00:00 7 września 2016 21:51|Kategorie: Akcesoria PS 4, Informacja ogólna, Informacje o PS 4|0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o