--Nowy firmware 3.50 zwiększy możliwości konsoli PlayStation 4

Nowy firmware 3.50 zwiększy możliwości konsoli PlayStation 4


Nowy firmware 3.50 do konsoli PlayStation 4 o wdzięcznej nazwie “Musashi” zbliża się małymi krokami do finalnego rozwiązania. Beta testy nowej aktualizacji, o których pisaliśmy w poprzednich artykułach rozpoczną się w dniu jutrzejszym. Oczywiście dostęp do testów otrzymają użytkownicy, którzy zgłosili chęć testowania nowych rozwiązań Sony. Nam udało się dotrzeć do listy modyfikacji, którą przyniesie nowa aktualizacji 3.50.

Poniżej przedstawiamy potwierdzone modyfikacje, które pojawią się w nowym firmware Musashi:

Powiadomienie o obecności znajomych w trybie online – dzięki tej aktualizacji będziecie na bieżąco informowani o statusie online swoich znajomych. Każde logowanie jednego z przyjaciół zostanie wyświetlone w pasku informacyjnej Waszej konsoli PS4.

Uruchomienie statusu offline w sieci PSN (tzw. tryb niewidoczny) – w sytuacji, w której użytkownicy chcą rozegrać grę w samotności mogą skorzystać z funkcji, która w szybki sposób zmieni status na offline mimo obecności w sieci PSN.

Możliwość planowania wydarzeń – nowa funkcjonalność umożliwi łatwiejszą organizację sesji gry/rozrywki ze swoimi przyjaciółmi. W momencie rozpoczęcia wydarzenia użytkownicy, którzy zgłosili się wcześniej zostaną automatycznie zaproszeni do rozpoczęcia gry.

Dodanie funkcji “Remote Play” z komputerami PC oraz Mac – nareszcie będziecie mogli podłączyć swoją konsolę PS4 do komputera PC lub Mac. 

Możliwość streamowania zawartości w serwisie “Dailymotion” – prosta a zarazem intuicyjna modyfikacja umożliwiająca bezpośrednie streamowanie video z konsoli PlayStation 4 do serwisu “Dailymotion“. Dodatkowo aktualizacja będzie wspierać archiwizację transmisje na żywo!

Grajmy razem – dzięki tej funkcji wszyscy członkowie “grupy przyjaciół” będą mogli w prosty sposób dołączyć do gry znajomego i  rozpocząć razem nową grę.

Zarządzanie zawartością PlayStation Plus – nowa modyfikacja umożliwia łatwe sprawdzanie i zarządzanie zapisanych zawartości gier w chmurze.

Finalna wersja zostanie upubliczniona w przypadku pozytywnych opinii beta-testerów. Na dzień dzisiejszy nie znamy oficjalnej daty premiery nowego firmware 3.50. W najbliższym czasie powiadomimy Was o dacie aktualizacji. 

Autor: | 2016-10-17T17:27:30+00:00 1 marca 2016 16:58|Kategorie: Oprogramowanie PS 4|Tagi: , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o