-, Video, Zapowiedzi PS4-Obłędny zwiastun FINAL FANTASY XV przybliża historię młodego księcia Noctis Lucis Caelum

Obłędny zwiastun FINAL FANTASY XV przybliża historię młodego księcia Noctis Lucis Caelum

Final Fantasy XV to zdecydowanie najbardziej wyczekiwana premiera na konsolę PlayStation 4. W nowym koncepcyjnym zwiastunie “Omen” stworzonym przez studio Square Enix wraz z DIGIC Pictures przedstawiono historię księcia Noctis Lucis Caelum, który przedzierając się przez hordy agresywne sił Imperium Niflheimu próbuje ocalić swoją narzeczoną  Lunafrey „Luna” Nox Fleuret. W drodze do ukochanej towarzyszy mu biały wilk, będący jednocześnie symbolem słabnącej narzeczonej, która toczy nierówną walkę z siłami Niflheimu. Trzeba przyznać, że to jeden z najlepszych zwiastunów promujących nową odsłonę Final Fantasy. 

Źródło: PlayStation EU (Youtube)

Przypominamy, że premiera Final Fantasy XV na konsolę PS4 odbędzie się 29 listopada 2016 roku. Gracze, którzy zdecydują się na złożenie zamówienia przedpremierowego w cenie 289 PLN (dostępne w PS Store) mogą liczyć na dodatkową zawartość w postaci: oryginalnego motywu FINAL FANTASY XV Big Bang na PS4, malowanie 16-Bit Buddies w grze, zestaw wędkarza Angler Kit oraz broń Masamune!

Autor: | 2016-10-27T17:40:02+00:00 27 października 2016 17:03|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o