-, Video, Zapowiedzi PS Vita-“Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas” trafi na PS VITA!

“Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas” trafi na PS VITA!

Tak naprawdę przygodowa gra akcji “Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas” zadebiutowała 7 września 2016 roku na PlayStation 4 i do obecnej chwili nie było wiadomo czy pojawi się na przenośną konsolę Sony. Studio Cornfox & Brothers, będące jednocześnie twórcą gry i wydawcą oficjalnie potwierdziło wydanie gry na konsolę PS VITA. Niestety data premiery, ani cena nie zostały jeszcze ujawnione. Z nieoficjalnego źródła wiemy, że premiera odbędzie się pod koniec I kwartału 2017 roku, a cena nie przekroczy kwoty €14,99 (w przeliczeniu ok 65 PLN). 

Źródło: FDGGames (Youtube)

Akcja gry “Oceanhorn: Monster of Uncharted Seas” została osadzona w krainie fantasy, w główny bohater (nastoletni chłopiec) wyrusza w podróż swojego życia, której celem jest odnalezienie ojca, który zaginął w trakcie poszukiwań legendarnego potwora morskiego. Mroczna bestia została opanowana przez czarną magię, która rozprzestrzenia się na okoliczne wysepki królestwa Arcadia. Zadaniem chłopca będzie nie tylko walka z potworem i odszukanie ojca, ale również walka z magią, której potęga sięga pradawnych czasów. Zainteresowanych odsyłamy do sklepu PS Store, w którym wersję na konsolę PS4 możecie kupić za 63 PLN. 

Autor: | 2016-10-17T17:26:30+00:00 23 września 2016 13:14|Kategorie: Gry PS Vita/PS TV, Video, Zapowiedzi PS Vita|0 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o