-, Video, Zapowiedzi PS4-Ochrona w Mafia III kosztuje! Kto nie płaci ten żałuje!

Ochrona w Mafia III kosztuje! Kto nie płaci ten żałuje!

Mieszkańcy New Bordeaux prowadzili swoje interesy w dosyć spokojnej i przyjaznej atmosferze, gdy tylko opłacali spokój włoskiej mafii. Gdyby mafia nie zadarła z Lincolnem Clay to na pewno na ulicach miasta dalej panowałby harmonia. Tak się jednak nie stało! Rozwścieczony Lincoln weźmie sprawy w swoje ręce i pokrzyżuje nielegalne interesy, w tym haracze i wymuszenia dobrze prosperującej mafijnej machinie. To właśnie on zajmie się porządkiem w New Bordeaux i zacznie stopniowo przejmować interesy włoskiej rodziny. 

Zresztą zobaczcie sami, jak Clay radzi sobie w świecie, w którym na pewno nie jest bezpiecznie! Przypominamy, że premiera gry “Mafia III” na konsolę PS4 odbędzie się 7 października 2016 roku. W sklepie PlayStation Store czeka na Was możliwość złożenie zamówienia przedpremierowego w cenie 299 PLN, w ramach którego otrzymacie unikalny motyw oraz “Pakiet Rodzinny”, zawierający trzy unikalne pojazdy poruczników i dodatkową broń.

Autor: | 2016-10-17T17:26:36+00:00 1 września 2016 10:29|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o