-, Video, Zapowiedzi PS4-Outlast II z potwierdzoną datą premiery na PS4!

Outlast II z potwierdzoną datą premiery na PS4!

Kontynuacja świetnego survival horroru Outlast II wreszcie doczekała się oficjalnej daty premiery! Tym razem studio Red Barrels nie przewiduje kolejnego opóźnienia i oficjalnie potwierdza premierę gry, wyznaczoną na 25 kwietnia 2017 roku! 

Zbliżający się małymi krokami sequel Outlast II, który wstępnie zapowiedziano na koniec 2016 roku był niejednokrotnie przesuwany przez twórców ze studia Red Barrels (pisaliśmy o tym tutaj). Na obecną chwilę mamy oficjalne potwierdzenie (Twitter), że premiera gry Outlast II nie jest już zagrożona i pojawi się na konsolę PlayStation 4 w dniu 25 kwietnia (premiera w Europie może zostać opóźniona o 2-3 dni). Fabuła gry Outlast II przeniesie graczy do przerażającego miasteczka, w którym mieszkańcy oczekują końca świata. W takim właśnie miejscu budzi się mężczyzna, który nie za bardzo może sobie przypomnieć co robi w takim miejscu i gdzie jest jego rodzina? Wyposażony tylko w kamerę cyfrową rozpoczyna poszukiwanie swojej rodziny! 

Prawie 18 minutowy gameplay na PS4

Źródło: GameCross (Youtube)

Dodatkowo przedstawiciele studia Red Barrels potwierdzili wydanie wersji Outlast Trinity, która będzie zawierała pierwszą odsłonę Outlast, dodatek Whistleblower oraz sequel Outlast II (więcej informacji o grze Outlast znajdziecie tutaj, dodatek Whistleblower tutaj). Wstępnie pakiet wyceniono na $39,99 (w przeliczeniu ok 160 PLN/źródło: USGamer). Oczywiście gra Outlast II będzie dostępna również w wersji cyfrowej w sklepie PlayStation Store, w sugerowanej cenie $29,99 (w przeliczeniu ok 120 PLN/źródło: USGamer).

Mamy nadzieję, że tym razem studio Red Barrels dotrzyma słowa i nie zrobi nam niespodzianki w postaci przesunięcia premiery gry Outlast II o kolejne tygodnie!

Jesteśmy ciekawi Waszej opinii! Czy uważacie, że premiera sequela Outlast II nie zostanie przesunięta?

Autor: | 2017-03-07T13:20:54+00:00 7 marca 2017 09:16|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |3 komentarze

O authorze:

Hsimpson
Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie!

Dodaj komentarz

3 komentarzy do "Outlast II z potwierdzoną datą premiery na PS4!"

  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Fantastic-One
Użytkownik
ADEPT
Poziom 5
Ocena :
     

I tak trzymać. Outlast 2 to biorę w ciemno. Jedynka była świetna, więc i dwójka okaże się hitem:)

Crazy_lady
Użytkownik
ADEPT
Poziom 7
Ocena :
     

Dwa lata temu byłam oczarowana Outlast. Po zapowiedziach wiem, że na pewno będę chciała znowu zagrać. Pomysł z kamerą to dotychczas najfajniejszy element w survival-horrorze!

Ba-Baracus
Użytkownik
ADEPT
Poziom 4
Ocena :
     

Kocham Outlast, zaraz po RE7. Już zbieram kaskę na preorder. Jedynkę ograłem z PS Plus a dodatek kupiłem za grosze, więc wersja Trinity nie dla mnie, ale polecam ją wszystkim!