-, Video-“Paragon: Essentials Edition” a otwarte testy beta w najbliższy weekend!

“Paragon: Essentials Edition” a otwarte testy beta w najbliższy weekend!

Paragon: Essentials Edition” jest niczym innym jak zamkniętą w pudełku wersją gry, która poza dostępem do zapowiadanej zamkniętej wersji beta oferuje wiele dodatków, niedostępnych dla graczy, którzy skorzystają z modelu  free-to-play. Tak naprawdę gracze, którzy zdecydują się na zakup wersji “Essentials Edition” otrzymają (poza finansowym wparciem producenta):

– dostęp do zamkniętej wersji beta,

– 4 dodatkowe skórki dla wojowników w tym skórkę “Wasteland Twinblack”,

– $60 waluty do wykorzystania na zakup dodatkowego uzbrojenia i wyposażenia

– dodatkowe wyzwania uprawniające do zwiększenia doświadczenia

Wersja pudełkowa “Paragon: Essentials Edition” trafi do sprzedaży 7 czerwca. Jeżeli nie będziecie zainteresowani pakietem Essentials Edition to zawsze możecie skorzystać z dostępnych już pakietów w sklepie PlayStation Store. Należą do nich:

Paragon – Paczka Założyciela w cenie 84 PLN,

Paragon Paczka Założyciela (Challenger) w cenie 249 PLN,

oraz pakiety dodatkowych pieniędzy, które znajdziecie tutaj.

Źródło: PlayStation (Youtube)

Kolejna faza testów beta “Paragon” rozpocznie się w najbliższy czwartek tj. 28 kwietnia 2016 a ich koniec zapowiedziano na niedzieli 1 maja 2016 roku. Oczywiście dostęp do testów uzyskają wyłącznie posiadacze “Paczek Założyciela” oraz osoby, które dokonały wcześniejszej rejestracji. W nagrodę za wzięcie udziału w testach gracze otrzymają dodatkowe punkty doświadczenia. Kolejne testy beta zostały zaplanowane w okresie od 5 maja do 8 maja 2016 roku.

Przypominamy, że finalna wersja gry “Paragon” ze studia Epic Games (twórców silnika Unreal) zostanie udostępniona w wersji free-to-play, więc tak naprawdę radzimy zaczekać do premiery gry w czerwcu 2016 roku.  

Autor: | 2016-10-17T17:27:18+00:00 26 kwietnia 2016 11:57|Kategorie: Gry PS 4, Video|Tagi: , , |0 komentarzy

O authorze:

Alien
Przybliżamy Wam świat PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o