--“Paragon” z wcześniejszym dostępem tylko dla posiadaczy jednego z 3 pakietów

“Paragon” z wcześniejszym dostępem tylko dla posiadaczy jednego z 3 pakietów

Dzień dobry Playowicze. Co prawda darmowa gra “Paragon” studia Epic Games trafiła już do sklepu PlayStation Store to wcześniejszy dostęp do gry, które rozpoczną się 18 marca 2016 roku otrzymają tylko posiadacze tzw. Founder’s Pack’ów. Dostępne będą w 3 wariantach, umożliwiających wcześniejszy dostęp do określonej zawartości. Niestety ceny pakietów są dosyć wygórowane jak na rzekomo darmową grę, w którą inni gracze będą mogli zagrać dopiero w połowie czerwca 2016 roku. 

Pierwszy pakiet udostępniony zostanie za cenę €19,99 (w przeliczeniu ok 86 PLN), w którym do dyspozycji graczy oddanych zostanie 3 wojowników: Howitzer, Steel i Sparrow oraz pojedynczą modyfikację. W drugim pakiecie “Challenger Founder’s Pack” dostępnym za cenę aż €59,99 (w przeliczeniu ok 260 PLN) otrzymacie dostęp do 13 wojowników, 5 modyfikacji, pakietu dla znajomego i kilku skórek. W ostatnim a zarazem najdroższym pakiecie “Master Founder’s Pack”, za który przyjdzie Wam zapłacić €99,99 (w przeliczeniu ok 430 PLN) znajdziecie dostęp do całej zawartości gry “Paragon”, czyli wszystkie dostępne postacie, pakiety ulepszeń itp. Więcej informacji o dostępnych pakietach znajdziecie na oficjalnej stronie gry, którą znajdziecie tutaj.

“Paragon” to typowa gra akcji z gatunku MOBA, która rządzi się własnymi zasadami w potyczkach multiplayer’owych. Nastawiona jest głównie na pojedynki zespołowe, w których każdy z graczy kontroluje jednego wojownika posiadającego unikatowe umiejętności. Zadaniem drużyny jest zdobycie bazy przeciwnika i jednoczesną obroną własnego centrum dowodzenia. W trakcie pojedynków poza wojownikami udział biorą siły sojusznicze oraz różnego rodzaju inteligentne uzbrojenie, jak automatyczne działka wyposażone w detekcję ruchu czy wieże strażnicze. Cel jest jeden – zniszczyć przeciwnika i zminimalizować straty!
Autor: | 2016-10-17T17:27:25+00:00 16 marca 2016 09:56|Kategorie: Gry PS 4|Tagi: , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o