-, Video, Zapowiedzi PS4-Perypetie rodzeństwa w nowej grze przygodowej “Blackwood Crossing”

Perypetie rodzeństwa w nowej grze przygodowej “Blackwood Crossing”

Fabularna gra przygodowa “Blackwood Crossing” niezależnego studia PaperSeven trafi w najbliższym czasie na konsolę PlayStation 4. Fabuła gry skupia się głównie na relacji rodzeństwa Scarlett i Finna, które z racji różnic wieku zaczyna się od siebie oddalać. Osierocone rodzeństwo zostanie wystawione na próbę, gdy na ich drodze stanie tajemnicza postać. Co stanie się z więzią, jaka ich łączy? Na to pytanie będziecie musieli odpowiedzieć sami!

Źródło: PaperSeven Studio (Youtube)

Zadaniem postawionym przed graczem jest odkrycie głębi i znaczenia ludzkich przeżyć oraz mądrości płynącej z każdego etapu gry “Blackwood Crossing“. W sumie gra skupia się na ludzkiej wrażliwości i empatii, które w ostatnim czasie przysłania agresja i brak współczucia. Nasuwa się pytanie – czy gra “Blackwood Crossing” będzie w stanie przebić się przez mur stworzony przez taśmowe produkcje wielkich korporacji? Naszym zdaniem tak, ponieważ odpowiada na potrzeby wrażliwych ludzi, którzy szukają czegoś zupełnie innego niż obecne produkcje.  

Premierę gry “Blackwood Crossing” w wersji cyfrowej zaplanowano na końcówkę III kwartału 2016 roku. Cena na dzień dzisiejszy nie jest znana!

Autor: | 2016-10-17T17:27:08+00:00 6 czerwca 2016 10:16|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , |0 komentarzy

O authorze:

Admin
Tworzymy nową społeczność PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o