ZEN Studios to zdecydowany pionier wirtualnych stołów do pinball-a! Po rewelacyjnych odsłonach z motywami Star Wars, DOOM czy Aliens przyszedł czas na Telltale’s The Walking Dead Pinball FX2 VR, którego premiera na PlayStation VR odbędzie się jeszcze w tym tygodniu! 

Mistrzowie pinballa z Zen Studios wspólnie z Telltale Games stworzyli realistycznego pinballa, w którego możecie zagrać na PlayStation VR. Nawiązująca swoją tematyką do gry The Walking Dead cyfrowa wersja stołu pozwala jeszcze bardziej poczuć klimat prosto  z gry zombie w roli głównej. Czego możecie się spodziewać?

Źródło: PlayStation (Youtube)

– Pole gry na stole “The Walking Dead Pinball VR” obejmuje najważniejsze miejsca znane z gry, takie jak: gospodarstwo St. Johna, motel Travelier, czy choćby przejazd kolejowy.

– Oryginalne głosy lektorów wcielajacych się w postać Clementine i Lee.

– Niezwykle dotąd rozbudowane misje koncentrujące się na dokonywanych wyborach przez gracza związanych z przetrwaniem, analogicznie do podstawowej wersji gry (np. kogo uratować podczas ataku zombie).

– Postaci Lee i Clementine oraz zombie są przedstawieni w grze w 3D.

Premiera gry Telltale’s The Walking Dead Pinball FX2 VR zapowiadana jest jeszcze w tym tygodniu! Dostępna będzie w sklepie PlayStation Store w cenie $14,99 (w przeliczeniu ok 60 PLN). Gracze posiadający poprzednią wersję na PS4 będą mogli kupić wersję na PlayStation VR za jedyne $6,99 (w przeliczeniu ok 30 PLN).