-, Video, Zapowiedzi PS4-Piranha Bytes przedstawia ELEX w nowym kilkuminutowym gameplay-u!

Piranha Bytes przedstawia ELEX w nowym kilkuminutowym gameplay-u!

Niemieckie studio Piranha Bytes na trwających targach Gamescom 2016 zaprezentowało ponad 9 minutowy gameplay najnowszej gry RPG, gdzie magia łączy się technologią. Akcja gry “ELEX” osadzona została w postapokaliptycznym wszechświecie zniszczonym przez meteoryt. Katastrofa doprowadziła do wyniszczenia cywilizacji. Na ruinach powstał nowy ład i porządek z niedobitków, którym udało się przeżyć kataklizm. 

Źródło: World of Piranha Bytes (Youtube)

Meteoryt poza wyniszczeniem planety przyniósł ze sobą zagadkowy pierwiastek Elex, będący jednocześnie głównym surowcem do produkcji oręża i rozwoju umiejętności władania magią. Sęk w tym, że każde jego użycie powoduje nieodwracalne zmiany w ciele użytkownika.  

Przygodę z ELEX rozpoczynacie w roli generała Albów (frakcja, której zapędy przywódcze doprowadziło do zatracenia człowieczeństwa), który został zdradzony i porzucony przez swoich pobratymców. Budzi się on w obozie wrogiej frakcji Beserkerów i tak naprawdę rozpoczyna swoje życie na nowo. Może przyłączyć się do każdej z dostępnych trzech frakcji (trzecią są technicznie zaawansowani duchowni) wykonując postawione zadania, za które otrzymuje niekonwencjonalną broń czy magiczne zaklęcia!  

Z emocjonującej rozgrywki można wywnioskować, że przyszłoroczna premiera gry “ELEX“, zaplanowana na II kwartał 2017 roku zamiesza na rynku gier RPG na konsolę PS4! Na razie zachęcamy Was do obejrzenia materiału wideo prosto z targów Gamesom 2016!

Autor: | 2016-10-17T17:26:39+00:00 19 sierpnia 2016 18:31|Kategorie: Gry PS 4, Video, Zapowiedzi PS4|Tagi: , , , , |0 komentarzy

O authorze:

Jac00bsky
Z nami odkryjesz sekrety PlayStation!

Dodaj komentarz

Bądź pierwszy!

  Subscribe  
Powiadom o